Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egyáltalán nem szeret kimozdulni. Tehetek ellene valamit?

Figyelt kérdés
Soha nem akar sehova menni. Az összes szabadidejét gyakorlatilag a kanapén tölti sorozatokat nézve. Szinte egész hétvégén fel sem áll a kanapéról. Az egészségének sem tesz ez jót. Mindketten introvertáltak vagyunk, nincsenek nagyon barátaink. De én nagyon szeretek kimozdulni, utazni, világot látni, túrázni, vagy akár csak egyet sétálni is. De ha el is jön velem ritkán, akkor is csak panaszkodik és haza akar menni. Egyedül nincs kedvem kimozdulni, de abban sincs sok öröm, ha velem jön, mert csak elrontja. De már kezdek beleőrülni, hogy folyton a négy falat nézzük. Én nem értem, hogy tud ennyit sorozatokat nézni. Sosem unja meg. Egy filmet százszor is megnéz. Én már nem bírok egyszerűen filmet nézni, nem köt le egyáltalán. Most mit csináljak? Úgy tűnik nem illünk össze. Mikor megismertem azt gondoltam, hogy benne minden megvan, amit valaha akartam. És meg is van, de már sokszor arra gondolok inkább valaki mással lennék inkább, akivel jobban érzem magam. Tudom senki nem tökéletes és nincs kedvem visszamenni a szinglilétbe, de arra gondolok hogy az ő jó tulajdonságait inkább elcserélném valaki másra, aki egy kicsit legalább kimozdulósabb. Már sokszor beszéltünk erről, de nem változott semmi. Ő egyszerűen ilyen. Nem lát semmi érdekeset abban, hogy kimozduljon a lakásból.
2018. jan. 13. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Erre valok a baratok. Ha a szex se jo,akkor meg valas/szereto.
2018. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

”Úgy tűnik nem illünk össze” jól látod a helyzetet!


”nincs kedvem visszamenni a szinglilétbe” kockázat nélkül nincs nyereség!

2018. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megpróbáltál tenni érte, nem sikerült. Ebből vagy válás lesz, vagy találsz majd valakit akivel lehet szórakozni.
2018. jan. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Mielőtt megházasodtatok,éltetek együtt legalább fél évet?Mert ha nem,itt van a kutya elásva,ha igen,akkor meg ritka pocsék megfigyelő vagy.
2018. jan. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
A legtöbb nő ennek csak örül, hiszen ilyen férj mellett a legkönnyebb szeretőt tartani!!!
2018. jan. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Fogod magad és elmész nélküle. Ha "juj egyedül nincs kedvem", akkor is! De ez az így se jó, úgy se jó picsulás értelmetlen.
2018. jan. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt férjem is ilyen volt és a gyerekek se tudták kimozdítani ebből.

Soha egy program egy kirándulás egy buli, semmi.Ha a fiam focizni vagy bármit akart mindig rosszkor akarta.Mindig volt kifogás miért nem.De nekünk erre jött az ital szóval én váltam.

2018. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk házasok, de a páromat én azzal vettem rá hogy ugye menhelyről fogadtunk be kutyát és hogy vigyük el ketten sétáltatni. Érdekes hogy ezzel baromi könnyen kitudtam csalni a négy fal közül. Igaz ő emberekhez nem szeret járni, maximum pár szabadtéri rendezvényre ha olyan koncert van ami érdekli. Így hogy nem megyünk emberek közé hanem csak simán ki a kutya futtatóba, meg a parkba, meg a csendesebb helyeken sétálunk, meg néha autóval elmegyünk valami nyugodt szabadidő helyet megnézni ahol kevesebben vannak de jó nyugis hely, ezekre kibírom őt csalni, csak ugye picit sokat kell utazni autóval, és többnyire én vezetek mert a párom buszsofőr és közölte hogy ő akárhogy is szeret vezetni legalább akkor ne kelljen ha pihenős. Meg ugye azért nem szeret emberek közé menni mert a munkája miatt állandóan emberek között van mert ugye buszsofőr, és bár sok jó ismerőse lett mert néha beszélgetnek vele, meg szereti csinálni, csak sokszor besokall és ha pihenő nyugalmat akar. Szerencsére a kutyasétáltatás az ami nálunk bevált, ezzel az indokkal bármikor kitudom csalni. Nyilván ha rosszul van akkor nem csalom ki, vagy ha látom hogy totál fáradt akkor békén hagyom mert tudom hogy olyankor séta közben is képes elaludni.
2018. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!