Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm mindig hisztizik, amikor elmegyek a barátaimmal találkozni?

Figyelt kérdés

A barátaimat 2 hetente látom egy estét, és mindig megy a hiszti, hogy jöjjek haza hamarabb, aztán ha nem jövök haza "időben" akkor megy a cirkusz.


A sztorihoz hozzátartozik az is, hogy a barátnőm és a barátaim Bp-n élnek, én pedig minden 2. hétvégén szombaton-vasárnap ott vagyok tanfolyamon(pénteken megyek oda, hétfőn pedig haza). Amikor nincs tanfolyam, a barátnőm hazajön a szülővárosunkba, mert az ő családja is itt lakik. Tehát a barátnőmmel 2 estét vagyunk együtt amikor otthon vagyunk, és 2 estét amikor Bp-n (egyébként általában nap közben/délutánig tanulnia kell, ezért van az, hogy többnyire csak esténként vagyunk együtt).


A tanfolyamos hétvégéken ő ott szokott maradni hétvégére kifejezetten miattam, hogy együtt lehessünk, ergo ő 2 hetente jár haza. Szombaton és vasárnap 9-től általában 2-3-ig a tanfolyamon vagyok, hazamegyek hozzá, eszek, és legalább az egyik nap elmegyek a haverjaimmal 4-5 körül, de ő már azt akarja, hogy menjek vissza hozzá legkésőbb 8-9 körül és legyünk együtt(éjfél körül már alszunk, mert mindketten elfáradunk, nekem másnap suli van). Azért nem viszem magammal, mert így is alig látom a barátaimat, és azért nem megyek haza "időben", mert hiányoznak a barátaim, nem elég velük 2-3 óra, próbálok minél többet velük lenni amikor találkozunk, általában akkor megyek haza, amikor már ők is elidndulnak haza, de ezt nem érti meg a barátnőm. Itt nem sikerült barátokat szereznie egyébként, csak a szülővárosunkban vannak barátai, ergo itt egyedül van ha én nem vagyok itt. Én ezt sajnálom, de emiatt nem hanyagolhatom el a barátaimat. Illetve kellenek a különtöltött programok is, a családomon és a barátnőmön kívül nem találkozok másokkal. Egyébként a barátaim többsége nem kedveli őt, nem tudom miért, mikor rákérdezek, az a válasz, hogy nincs vele bajuk, csak nem ismerik, de megismerni nem próbálják, illetve a viselkedésük is eléggé rideg vele kapcsolatban, sokszor rá se néznek, hiába ülünk egy asztalnál, csak velem beszélgetnek. Szóval ez plusz egy ok, hogy kellemetlen a helyzet így, ezért se viszem magammal. Miért nem bírja ki, hogy amikor itt vagyunk, akkor a 3 estéből egyet a barátaimra szánok?


Most azt találta ki, hogy akkor ő inkább hazamegy minden hétvégén, én meg aludjak valamelyik haveromnál, és akkor mi csak 2 hetente találkozunk majd, mert neki az a 2 este nem ér annyit, hogy még a hétvége nagyrészét is tök egyedül töltse, mikor otthon lehetne a családjával. Én nem akarok csak kéthetente találkozni vele, hiszen az egész hetet külön töltjük, de így se jó, hogy jövök, és nem bír ki egy napot nélkülem és mindig megy a cirkusz, hogy mért nem megyek haza hamarabb. Egyébként el tudja foglalni magát, szeret olvasni, stb, van élete rajtam kívül is, de ezzel a dologgal mégsem jutunk előrébb.


Legkésőbb ősszel én is Bp-re költözök egyébként, és mindig azt mondogatja, hogy addig kéne kibírnom, hogy "időben" hazajövök, szerinte ezzel kompromisszumot kötünk, mert ha már miattam marad itt, akkor mi az hogy egyedül hagyom egész napra. Ő úgy gondolja, hogy ha ideköltözük, akkor utána mikor végre megint normális mennyiségű időt töltünk együtt (azaz heti 3-4 estét/délutánt, mint mielőtt egyetemre jött), akkor majd nem lesz baj ha elmegyek a barátaimmal.


Nekem ugyanolyan fontos a barátnőm is, mint a barátaim, de nem tudom hogy mit tehetnék, hogy nyugodtan mehessek el a barátaimmal, mikor Bp-n vagyok, és a barátnőm kibírja azt az egy napot nélkülem. Én szeretem őt, de egyszerűen ez kiidegel, hogy sose lehetek a barátaimmal nyugodtan, mindig baj van belőle, pedig nagyon kedves, mindenben támogat, számíthatok rá, segít amiben csak tud, sokat beszélgetünk, tehát egyébként minden rendben lenne.


26F, a barátnőm 22L



2018. márc. 11. 14:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Csak most látom, hogy milyen hosszú lett, elnézést érte.
2018. márc. 11. 14:43
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Válassz olyat, aki nem hisztis. :)
2018. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
22 éves és még hisztis? Azt hittem, úgy 12 körül kinövik ezt a lányok. Elég gáz, gyerekes és birotokolni akar. Nem tudja, miről kéne szólnia egy kapcsolatnak.
2018. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem úgy hisztizik, mint egy 10 éves, képletesen értettem, hogy mindig baj van, ha el akarok menni a haverjaimmal..
2018. márc. 11. 14:53
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Engem itt egyszer leoltogatott pár nő, mert azt mertem írni, hogy még örülök is neki, ha barátom szórakozni megy.

Létezik ez a jelenség, barátomnak van olyan kollégája, akit harminc évesen nem "enged el" a felesége, hetente egyszer darts-ozni, tehát nem is részegeskedésről van szó. Szerintem kérdező, ha nem akarod, hogy a későbbiekben ez legyen, váltsál most.

2018. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Pontosan tudom, hogy hogy értetted, és ennek fényében is írtam a választ😀
2018. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ő mindig azzal érvel, hogy nekem is szarul esne, ha egyedül élnék valahol ahol nincsen senkim, ő pedig jön, és az idő nagyrészére egyedül hagyna, mikor haza is mehetnék a családomhoz.
2018. márc. 11. 14:59
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Van az úgy, hogy erősebb a másik iránti rajongás a lazaságnál, nagyvonalú viselkedésnél. 😀 Inkább értékelned kéne, hogy így rajong érted a barátnőd, de ő meg egy kicsit sülthal, hogy ennyire pórázon fog. Ha csak ennyi az egész kapcsolat hibája, még lehet belőle gyémántlakodalom. 😂 Őszintén törekedjetek kompromisszumokra!
2018. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Hát dobd ki!

Nehogy már ezért vergődjön egy 22 éves.

Isteneeem fel nem fogom, hogy vannak ilyen emberek, aztán mindenki csak rinyál és mondogatja, hogy mit kéne tennie. Ha idegesít akkor ereszd szabadjára, ha életed értelme akkor szokj hozzá és "kuss". Ilyen egyszerű, fogd fel amit mondtam!

22/L

2018. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Én is 22 vagyok de a barátnődet nem tudom megérteni. Ennyire magának akarna? Ősszel sem lenne jobb akkor is kitalálna valamit hogy hamarabb menj haza. A barátaimat akik évek óta megvannak és mellettem vannak mindig sose fogom elhanyagolni egy kapcsolat miatt ami ki tudja meddig fog tartani főleg így hogy emiatt folyton megy a hiszti. Mit kellene tenned? Semmit. Ugyan így mindent ha nem tetszik a párodnak tudjon rá.
2018. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!