Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek szerelmes lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek szerelmes lenni egy olyan férfiba, akinek családja van. Ő sem közömbös irántam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eleinte nem foglalkoztam vele, ahogy rám néz, ahogy próbál beszélgetni , annak ellenére, hogy többen észrevették, hogy tetszem neki. Majd egyre többet beszélgettünk, most meg azon kaptam magam pár hete,hogy kezdek érezni iránta és egyre inkább zavarban vagyok a közelében. Sokat beszélgetünk, egyre több jelet ad, hogy tetszem neki,kisebb meglepetéseket kapok tőle,ami már kezd gyakoribb lenni és félek ,hogy előbb utóbb komolyabb lesz. Persze konkrétan nem mer előállni azzal, hogy szeretne valamit, mert családja van, nekem is van párkapcsolatom,amiről ő tud is. ( hozzáteszem, rég nem az igazi )Bizonyára nem mer lépni, én sem. Mi legyen? Állítsam le a dolgot idő előtt? Nem szeretnék egy családot szétrombolni, de arról nem tehetek, ha nem közömbös számomra. (A témáról kettőnk között konkrétan nem volt szó soha még ) Ő 39 éves férfi, én 27 éves nő vagyok.
2018. márc. 11. 22:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennek sírás lesz a vége..
2018. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

ha vki. ezt megteszi úgy, hogy családja van, abból inkább ábrándulj ki, mert azt mutatja, hogy neki az értékrendje ilyen szinten áll.


az ilyen pasi az én szememben tisztességtelen, gerinctelen, elárulja a párját, belefér nei a flört vagy több is.


szerinted hogy lehetnél biztonságban mellette???


ha össze is jönnétek, a te hátad mögött ugyanezt megxcsinálná.

2018. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudlak sajnálni egyikőtöket sem. Mindig mindenki ezzel a süket dumával jön hogy már nem az igazi a jelenlegi kapcsolata. Akkor miért nem szakítassz pároddal? Biztos ő is ezt fogja majd neked mondani aztán jól meg*** egy jó párszor majd jön az hogy jaj elhagyja a feléségét így meg úgy ami sose jön el aztán azt veszed észre hogy erre a hazug pasira pocsékoltál xy időt akár éveket. Annyi ilyennel találkoztam már.
2018. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Persze hogy imponál neked az udvarlása, annyira tipikus. Látszik a kérdésedből is, hogy te máris oda vagy, szinte rimánkodsz, hogy erősítsük meg az álláspontokat. De gondolj csak bele, hogy ha egy normális ember kilép egy kapcsolatból/házasságból, azt feldolgozni egy vagy akár több évig is tart. Ez a normális. Ha a lovagod el is hagyná érted a nejét, akkor sem működne, ha nem lenne a kettő közőtt kicsit egyedül, hogy levonja a tanulságot, hogy miért lett annyira sz@r a házassága, hogy a te karjaidba akarjon menekülni..

Légy észnél, ha szar a kapcsolatod akkor lépj ki, aztán lépj tovább, dolgozd fel, épülj fel, és aztán keress magadnak párt a SZINGLIK között. Mert ez a normális. Minek nyomorítanád meg az életedet egy viszonnyal ilyen fiatalon? Ez az én személyes véleményem.

Ugyanakkor nem ítéllek el, tudom hogy nehéz parancsolni az érzelmeiteknek, de ha nem húzod be a kéziféket, tényleg sírás lesz a vége..

2018. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

"hozzáteszem, rég nem az igazi )Bizonyára nem mer lépni, én sem. Mi legyen? "


Tehat nem csak gerinctelen, de gyava is. Igazi fonyeremeny lesz ez a pasi.

Hajra, ha neked ez kell. Majd melletted is csajozni fog.

2018. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
És hogy álljak le, ha még el sem kezdtük igazán? Mármint nem célozgatott még konkrétan. Ami azt jelenti, hogy csak úgy tudnék visszavenni, ha már nem keresem a társaságát. Az meg hogy jönne ki...azt gondolná valamit rosszul csinált, vagy h megsértődtem vagy nem tudom..azt nem mondhatom konkrétan meg, hogy álljunk meg, mert nem is volt még szó semmiről kettőnk között.
2018. márc. 11. 22:32
 7/25 A kérdező kommentje:
Én magam sem gondoltam, hogy vonzódni fogok hozzá.. nem is volt az esetem. De ahogy egyre inkább megismertem, egyre inkább megtetszett..külsőleg, jellemre egyaránt. Egy hullámhosszon vagyunk
2018. márc. 11. 22:34
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kaptam lepontozást,minden esetre az látszik hogy egy hullámhosszon vagytok..


Na de hogy a kérdésedre is válaszoljak, először is elsöntöd, hogy adsz-e teret a dolognak, vagy sem. Ha nem, akkor úriember/asszony módjára abbahagyod a flörtölést és a jelek küldözgetését és fogadását. Ha ezt sértődésnek veszi majd, és rákérdez, akkor nyugodtan elmondhatod neki, hogy nem vagyesértődve, egyszerűen számodra ennyi fér bele egy munkakapcsolatba, v bármilyen kapcsolatba, amiben most vagytok. Ezt kénytelen lesz tisztelettel elfogadni

2018. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem pontoztalak le, épp ellenkezőleg. Igazad van, köszi a választ. Csak attól félek, akkor én jönnék ki hülyén a dologból, mert ha visszavonulót fujsz, a pasik sok esetben tagadnak. pl. miről beszélek én, nem is akart ő semmit, csak többet gondoltam bele stb. és sértődés a vége.. bár ez inkább a gyerekekre jellemző, 40 évesen csak felnőtt férfiról van már szó.
2018. márc. 11. 22:48
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy projektálsz.

azt mondod nem az eseted... az is lehet a háttérben, hogy mostanra kiürült és elfáradt a jelenlegi kapcsolatod, és az önbecsülésednek jót tesz, hogy ha egy másik férfi érdeklődik, és színt visz ez a tiltott, még el sem kezdődött dolog az életedbe.


fontos lenne megkülönböztetni az érzéseidet, miszen valóban ebbe a férfiba vagy szerelmes, vagy éppen olyan élethelyzetben kapott el, amikor érzékenyebb vagy a kívülről jövő visszajelzésekre, és rz a férfi csak pótol valamit, ami hiányzott az életedben.


ha ez utóbbi, akkor az alany behelyettesythető, akkor egy másik, irántad érdeklődő ffi. is lehetne az, akibe úgy érzed, hogy szerelmes vagy.

de ez valójában szerintem nem a férfiról ésnem kettőtökről szól, hanem rólad.


nem vagy a helyeden, nem vagy boldog.

jön valaki, és azt gondolod, ő majd megoldja, megment, új lendületet ad.


deközben nem biztos, hpgy őt magát szereted, hanem azt az új izgalmat, amit ez a potenciális liazon rejt magában.


és ha így van, akkor nem érdemes kockáztatni.

2018. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!