Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek szerelmes lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek szerelmes lenni egy olyan férfiba, akinek családja van. Ő sem közömbös irántam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eleinte nem foglalkoztam vele, ahogy rám néz, ahogy próbál beszélgetni , annak ellenére, hogy többen észrevették, hogy tetszem neki. Majd egyre többet beszélgettünk, most meg azon kaptam magam pár hete,hogy kezdek érezni iránta és egyre inkább zavarban vagyok a közelében. Sokat beszélgetünk, egyre több jelet ad, hogy tetszem neki,kisebb meglepetéseket kapok tőle,ami már kezd gyakoribb lenni és félek ,hogy előbb utóbb komolyabb lesz. Persze konkrétan nem mer előállni azzal, hogy szeretne valamit, mert családja van, nekem is van párkapcsolatom,amiről ő tud is. ( hozzáteszem, rég nem az igazi )Bizonyára nem mer lépni, én sem. Mi legyen? Állítsam le a dolgot idő előtt? Nem szeretnék egy családot szétrombolni, de arról nem tehetek, ha nem közömbös számomra. (A témáról kettőnk között konkrétan nem volt szó soha még ) Ő 39 éves férfi, én 27 éves nő vagyok.
2018. márc. 11. 22:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszi, attól tartok, tökéletesen jól látod ezt..
2018. márc. 11. 23:02
 12/25 A kérdező kommentje:
Viszont több férfi is érdeklődik irántam, ( nem nagyképűség, de így van ) és a több közül mégis csak őt vettem észre..akkor ez csak jelent valamivel többet is, mint amit az imént leírtál nem,?
2018. márc. 11. 23:07
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

"

És hogy álljak le, ha még el sem kezdtük igazán? "


Ugy, hogy az egesz viselkedesed azt sugarozza, hogy par barati beszelgetesen kivul nem akarsz mast. Ne tettesd a hulyet. Semmilyen celzast nem adsz, nem veszel fel. Az esetleges bokokat targyilagosan megkoszonod.


Tudod, a ferfiak (nok is) nagyon jol megerzik, ki kaphato. Es te most ilyen jeleket adsz le.

2018. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne írni oldalakon át finoman fogalmazva, hogy hagyd békén vagy keményebben, hogy legyen gerinced... De felesleges. Hiába állítod, hogy nem akarod, leakarod állítani a dolgot, ezt még te magad sem hiszed el.

Csak egyet kérek: Legalább a gyerekek érdekeit majd váláskor egy kicsit tegyétek a saját egoista életetek elé.

2018. márc. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
11%
Helyén lehet kezelni az ilyen titkos kapcsolatokat,csak nagy érzelmeket ne vigyél bele,szex az mehet.Mivel nagy ritka amelyik otthagyja a feleségét.Viszont a jó oldalát kicsikarhatod a dologból,a szebbik részt,a felesége meg mosson,főzzön rá.
2018. márc. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem fogod szétverni a családot. Ahogy megb aszott párszor már nem leszel neki újdonság, nem fogod érdelekni, továbbáll, jöhet a következő. Mind a Dr Bubó-ban.
2018. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Kaptál nagyon jó válaszokat. Több férfi is érdeklődik, mégis őt vetted észre, azért is lehet, mert ő közeledik úgy, ahogy neked az tetszik. Tiszta romantikusnak mondható közeledés, finom udvarlások, apró meglepetések stb. És ez keltette fel a figyelmet. Egy dolog az érdeklődés, más más az ahogy ezt véghez viszik.

Amúgy meg ellent mondasz saját magadnak. A kérdésedben te magad kerdezed, hogy le kellene-e állítanod, majd mikor megkapod rá az igenlő választ, visszakozol, hogy dehát hogy tehetnéd, mikor nincs még semmi? De van, és ezt te is tudod. Azért mert nem hivott még randira, meg szobára meg egyebek, elég egyértelmű, hogy akar valamit. Gondolom nem visz mindenkinek ajándékot akivel jóba van.

Szóval határozottan közlöd vele, hogy jól esik a kedvessége, de neked nem fér bele több, az ajándékot ne fogadd már el. Ha hárít, akkor se inogj meg, csak mond, hogy de igenis részedről ez már meghaladta a normális baráti/munkatársi érdeklődést, és nem szeretnéd folytatni. Ha megsértődik, na bumm. Legalább békén hagy. Te tudod, hogy nem mondtál, tettél semmi sértőt, legyen az elég. Bizz magadban, nem kell állandóan bedőlni ezeknek a manipulációs eszközöknek, hogy megsértődik, mert te csúnya rossz néni félreértetted a barátkozását. Ugyanmár. Nem kell ezeknek bedőlni, csak arra mehy ki, hogy megsajnáld, kételkedj saját magadban, aztán folytatódjon úgy minden ahogy volt. Határozottnak kell lenni és kész.

Te meg foglalkozz a daját kapcsolatoddal, ha úgy érzed rendbe lehet meg hozni, akkor arra törekedj, ha nem, akkor meg zárd le.

Az nem megoldás, hogy csak lebegsz a langyos k.kában, és más pasik udvarlásától próbálod érdekesnek érezni magad.

2018. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, utolsó nagyon kimerítő volt, sokat segítettél :)
2018. márc. 12. 16:19
 19/25 anonim ***** válasza:
42%

És ha valóban csak egy női barátot szeretne és semmi mást? Vannak ilyen férfiak, én is ilyen vagyok, szivesen barátkozom munkatársnőimmel, pedig családom van.

Mondjuk én csak egy határig megyek, nehogy azt higgyék a csajok h többet akarok. De ebbe beleférnek a kis flörtök, ajándékok vmi kapcsán. Persze ehhez kell egy kis idő, h a nő is felismerje, valóban többet akar e a férfi v sem. Nagyon jó barátságok is tudnak így születni.

A családos férfiak sok esetben csak azért barátkoznak fiatalabb nőkkel, h bizonyítsák maguknak, ők még 40 évesen is vonzók, nem kell nekik ahhoz félre dugni. A nőknek meg mindig jól esik ha dicsérik v flörtölnek, ami azt igazolja feléjük, jó nők, tetszenek a férfiaknak.

Én ezeket már átéltem, azért tudom .

Szerintem hagyd a dolgot a maga folyásában, aztán ha kiderül h többet akar, akkor háríts. Ha nem, akkor lesz egy jó barátod, aki még a szépség iránti vágyadat is kielégíti, hiszen tetszik. Így is működhet, szerencsés esetben.

2018. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Annak nagyon kevés esélye van, hogy csak barátot szeretne. Es egy dolog, hogy névnapra mrgleped az ismerősöd egy kis csokuval, és más az, hogy egyre sűrűbben jelenik meg valamivel.

Továbbá a kerdező kezd bele szeretni, így meg még gázabb az egész. Ha akar valamit azért, ha meg nem akar, akkor azért. Szóval ebben a mederben semmiképp sem halad jó úton a dolog.

2018. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!