Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a baratot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a baratotok barátai is jönnének veletek nyaralni?

Figyelt kérdés
Nem igazán kedvelem őket. Miért nem lehet sak ketten menni?minek kell folyton csordaban vonulni. Az anyjaekkal is kell menni nyaralni,az sem elég. Most a barátaival is. Vagy ez csak nekem ilyen trauma?
2018. márc. 12. 08:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%

kösz a leszavazást, mert megmondom, hogy én nyaralni nem barátokkal, hanem csakis párommal akarok!

barátokkal bulizni megyünk, nem pedig körútra és nyaralni. Bár lehet még itt mindenki 18 körüli és a barátok+alkohol jelentik az egyetlen szórakozást, és nem a munka melletti kikapcsolódás egy koktél és egy könyv mellett a tengerparton, teljes nyugalomban

2018. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó ne legyél már annyira büszke arra, hogy azt se tudod, mit jelent a "nyaralás" szó. Vagy valaki adott neked rá jogot, hogy már létező szavakat felruházz alternatív jelentéssel vagy épp megfossz a jelentésüktől? Ha nem ilyen primitív p***a módjára adod elő magad, talán nem lennél lepontozva.
2018. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként mentek kettesben is, nem mindegy?


Az meg, hogy nem kedveled őket, a te egyéni szoc problémád, hidd el, ők sem kedvelnek.

2018. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi sem járunk brancsban nyaralni.

Nekünk a minőségi idő az az idő, amit kettesben töltünk. Ettől az ember még nem antiszoc.

Én nem érezném jól magam már akkor sem, ha még egy párocskával együtt nyaralnánk. Baráti körrel pedig, hát belehalnék:(

2018. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó, próbáld jól érezni magad velük! Már bocs de te nem olyan vagy aki azt akarja, hogy a pasija pincsi legyen és no barátok csak te? Ugye nem? 😁miért nem kedveled a barátait? Mi a baj velük?

(a szüleivel én sem mentem volna.... Attól függ mióta vagytok együtt )

2018. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

11-es Nem, nem azért lettél lepontozva, mert leírtad, hogy te így nem szeretsz nyaralni, mert neked az nem esik jól, nem élvezetes és inkább a pároddal mész nyaralni, hanem például azért mert ezt úgy állítod be, hogy egyedül ez a normális és az egész mondandódból az jön le, hogy mindenki más rosszul gondolkodik, aki nem ért veled egyet és meg akarod mondani, hogy mi az a nyaralás (többek között például ez a "lehet még itt mindenki 18 körüli és a barátok+alkohol jelentik az egyetlen szórakozást, és nem a munka melletti kikapcsolódás egy koktél és egy könyv mellett a tengerparton, teljes nyugalomban" megnyilvánulásod is gáz...). Én elfogadom azt, hogy te ezt nem szereted, de te is fogadd el a többi véleményt. Légy szíves, hadd döntse el mindenki saját maga, hogy neki mi a jó! Köszi!:)


Én is írtam már egy választ, amiben leírtam, hogy nálunk ebből nincsen baj, mert szoktunk együtt közösen barátokkal nyaralni, külön-külön is a saját baráti körünkkel és kettesben is, sőt időnként egyedül is el szoktunk menni kirándulni, nyaralni. Nekünk ez így jó, nekem mindegyikre van igényem, mert mind más és más. Ha kettesben megyünk el valahová, akkor az amolyan romantikusabb dolog, együtt vagyunk, együtt tapasztalunk és fedezünk fel új dolgokat, közös élményeket gyűjtünk és a kapcsolatunkat erősítjük. Ha barátokkal megyünk, akkor a romantikát leszámítva igazából ugyanezt tudom elmondani...nem tudom, hogy neked milyen barátaid vannak, de én pl. szeretem a barátaimat, a többségükkel együtt nőttünk fel, rengeteg időt töltöttünk és töltünk együtt már gyerekkorunk óta, élvezzük egymás társaságát stb., így például sosem éreztem azt, hogy nem lehetek önmagam vagy nem lazulhatok el mellettük és sosem volt teher vagy nyűg az, hogy a barátaimmal legyek... A párom barátai között van olyan, akit nem kedvelek, de nem hisztériázok, nem durcizok, ha ő is ott van, mert tudom, hogy a barátom szereti és engem senki nem kötelez rá, hogy én is így érezzek iránta. A többi pedig szerintem alkalmazkodás kérdése...előre meg lehet beszélni a programokat, de nem kell hozzá szigorúan ragaszkodni és senki nem kényszerít semmire. Ha egy programhoz nincsen kedved, akkor nem mész, ennyi. Dödögnek mások? Dödögjenek. Én pl. barátokkal való nyaralás alkalmával is tudtam csendben, nyugodtan napozni és könyvet olvasni a parton...nem tudom, hogy téged pl. ki akadályozna meg benne. Ha több ember csinál valamit (akármit, nem csak ha nyarásról van szó), akkor el kell fogadni, hogy ott bizony lesznek véleménykülönbségek, mert mindenki más, máshogyan gondolkozik, más az ízlése, véleménye, igénye stb., így pl. azt sem tudom elképzelni, hogy mondjuk egy pároddal való nyaralás alkalmával mindig(!) mindenben(!) egyetértetek és soha nincsen vita vagy soha nem kell kompromisszumot kötni...hányszor volt már nálunk is olyan, hogy a párom fürödni akart, én meg várost nézni és még sorolhatnám...Persze, akkor ez biztos azt jelenti, hogy sz@&#r a kapcsolatunk, szerintem pedig szimplán csak arról van szó, hogy különálló szuverén emberek vagyunk.

2018. márc. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!