Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már "betegesen"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már "betegesen" féltékeny, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már jó ideje együtt vagyunk, szeretem teljes szívemből, sose adtam neki okot a féltékenykedésre. Az előző barátnője megcsalta, gondolom itt gyökerezik a probléma.

Állandóan számon kér, kivel megyek, hova megyek, mit csinálok, stb. Nem abban az érdeklődő stílusban, hanem szabályosan "interjúztat". Ha jól érzem magam és nem írok neki messengeren, akkor már hívogat, hogy mit csinálok, hol vagyok, mit ittam, stb. Ha meg mondjuk nem veszem fel a telefont, mert pl későn veszem észre, hogy keresett (nem a telefonomat szoktam bsztatni olyankor), akkor áll a bál... és már nagyon idegesít... hogy ő nem aludt egy percet sem, egész éjszaka fent volt mert nem tud elaludni így. Pedig anno ő is nagyon sokat eljárt a haverjaival hajnalokig, én mégsem kértem így soha számon... Hogy értessem meg vele, hogy fejezze be ezt a viselkedést?


2018. márc. 13. 20:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én már rég kidobtam volna, nem vagyok a gyereke, hogy elszámoltasson.
2018. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!