Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lecseréljem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lecseréljem az autómat azért mert a barátnőm alig tud beszállni olyan alacsony?

Figyelt kérdés

Egy terepjáróval járok aminek a magassága ráadásul meg lett emelve így majdnem 1 métert kell lépni felfele ahhoz, hogy az ember beszálljon. Történetesen a barátnőm 158 cm magas és egy kínlódás neki beszállni még úgy is, hogy vagy alsó küszöb.


A végén mindig arra lyukadunk ki, hogy minek nekem ez az autó és egyébként sem praktikus (igaz, főleg városban). Az szeretném ráadásul, hogy ő is tudja vezetni így eltudna mászkálni autóval és ha kell értem tudna jönni. Viszont a mostaniból még ki sem lát rendesen. Szerintetek ez elég indok a cserére?


2018. márc. 14. 09:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10

A "diák" szónak melyik részét nem érted? Nyilván egy tanuló csak úgy gondol egyet és vesz egy autót, meg fenntartja....

2018. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10%
Cseréld le a barátnődet egy magas, hosszúcombúra. :D
2018. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem aztán eszembe nem jutna ilyen pitiáner dologért lecserélni a szeretett autómat(nő vagyok).

Mondjuk nekem kimondottan tetszenek a terepjárók,pickupok.

Saját szájízed szerint csináltattad meg,még jó,hogy megtartod,nem?

Max.nem tudja vezetni,de nem is neki vetted.

Az meg,hogy nem tud elmenni érted vele..nos..eddig se ment.

2018. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13# tényleg piti probléma h nem tud rendesen beszállni.... Remélem gyereket nem terveznek
2018. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14 Azt is meg lehet oldani.Ha más nem,akkor ott van a sámlis opció.

Ha ez a legnagyobb probléma egy kapcsolatban,hogy nehéz beszállni az autóba,akkor a legtöbben irigykedhetnek a kérdező kapcsolatára,azt hiszem.

2018. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy MX5öt, ha abban nem fér el, akkor játékautót :D
2018. márc. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!