Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit válasszam?

Figyelt kérdés
Van egy barátom egy éve, akivel nemrég szakítottunk, ezalatt randiztam két sráccal, az egyikkel le is feküdtünk, de aztán hiányzott a barátom, úgyhogy mondtam neki, hogy ne legyen folytatás emiatt. Szimpatikus volt ő is és a másik srác is. A barátommal sikerült újból összejönni, de most hiányzik az, akivel lefeküdtünk. A harmadik srác pedig még nem is tudja, hogy újra a barátommal vagyok, és ő is hívna randizni. :( Viszont akivel lefeküdtem, ő azt mondta legutóbb, hogy ne szórakozzak vele. Hogyan tudnám visszaszerezni?? Őt akarnám a legjobban, de a barátomat is szeretem és a harmadik srác is jó lehetne még. Tanácstalan vagyok, mindegyikükben megvan valami olyan, ami a másik kettőből hiányzik. :(

2018. márc. 14. 15:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
remélem hogy amelyiket "választod" az végül nem téged fog választani...
2018. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egyik sem a megfelelő.
2018. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ameikkel lefeküdtél én azzal nem foglalkoznék nyilvàn könnyen megkapott igy nem vagy neki kihivás .A parodat meg nem szereted ez egyértelmű .Szakitassz vele elmondod neki mit érzel és vége .A harmadikkal sztem lenne esélyed de igy hogy nem vagy túl a parodon én nem eröltetném.
2018. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ott cseszted el hogy szakitas utàn rögtön ismerkedtêl .Én is voltam hasonlo helyzetbe de én a sract hagytam is nem beszélgetek vele .
2018. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!