Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » De ha nyugtatót szedek, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De ha nyugtatót szedek, akkor hazudok magamnak is, nem?

Figyelt kérdés

Szóval most eléggé olyan ponton van a kapcsolatom a barátommal,ami nem túl fényes.

Kicsit megváltoztak körülötte a dolgok,és ezek rám s hatással vannak.

Elsősörban kevesebbet beszélünk,mondjuk telefonon.

Én ezt nem tudom megszokni. Eddig sose volt ilyen,pedig régóta együtt vagyunk már.

Ennek az lenne az előnye elvileg,hogy mostantól még többet találkozhatunk,igaz így se találkoztun keveset.


Az igazi kérdés az,hogy mivel kezdek bekattanni,gondoltam szedhetnék vmi feszültségoldó készítményt. De ha elkezdem szedni,és lenyugszom,akkor mindent ami zavart eddig magasról le**arom majd? Vagy ha kettőnk között tényleg beüt a baj,akkor észre se fogom venni?

Mit csináljak?


2010. jún. 10. 06:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdező - Szerintem ne szedj nyugtatót. Azok amúgy is csak tüneti kezelésnek felelnek meg. Felnőtt ember módjára próbáld megbeszélni a pároddal. Üljetek le, és beszéljétek meg, hogyan tovább. Csak ezt tudom tanácsolni.
2010. jún. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Kedves második az én ötletem egyszerűen tökéletes. Gondolj bele, ha elkezdi szedni a bogyókat akkor az + pénzkidobás arról nem is beszélve hogy még hülyébb lesz tölle. A kedves kérdező csak felfújta a dolgot és ha mondjuk lekötné magat valamivel pl egy SÜNNEL, máris nem rágódna ilyen hülyeségen, vagyis minden megoldódna. Ezenfelül azt hiszem jó feszültségoldó lenne.
2010. jún. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Senki miatt ne kezdj el nyugtatót,v más mentális dologravaló pirulát szedni.Komolyan mondom.Nagyon könnyű ezekre rászokni,és azzal együtt egyre többet és többet kell majd szedned.Fiatal vagy még ehhez!Plusz ezek a készítmények semmit sem érnek.Ezek nem tesznek téged erőssé,és nem oldják meg a prolémáidat!Sőt,az ingerek hatására,csak gyengébb és gyengébb leszel..Nem oldanál meg ezzel semmit!

Kérlek beszélj a barátoddal,hogy szeretnéd,ha többet lenne veled mert kezded magad már rosszul érezni,ha többet telefonálna neked!De te is küldhetnél neki kedves sms-eket,vagy ha nem álltok túl jól anyagilag,akkor emaileket!!!

2010. jún. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugtatót semmiképp! Egyrészt ezt orvos dolga eldönteni, hogy kell-e neked ilyesmi egyáltalán. Azért mert Te úgy érzed "kezdesz bekattanni" még egyáltalán nem biztos, hogy úgy van. Csak manapság ez divat lett... Ilyen esetekre meg ajánlom a sportot. Ha nagyon zavar vmi, akkor valami keményebbet (küzdősport pl.) Lemész a terembe és nem gondolsz az aktuális problémákra, kitisztul az agyad és nem mellesleg a testeddel is jót teszel (a 2 meg összefügg ugyh csak javíthat rajtad). Sok sikert!
2010. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!