Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom (36n) nem igényli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom (36n) nem igényli jó ideje a szexet mi a jó döntés? A vagy B vagy C?

Figyelt kérdés

A. Meglátogatni masszőrnőt? Esetleg prostituáltat?


B. Keresni egy szeretőt aki benne van szexkapcsolatban?


C. Keresni egy, ugyan ilyen felet csak nőben?


2018. márc. 16. 06:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Igazság az hogy biztosan

A...a legkényelmesebb a prostituáltal. De az valahogy idegen se kölcsönös vonzalom se más lélektelen így elsőre.


B...ez jobb volna de egy független nővel nehezen hiszem hogy bevallja a 3.szerepet. Ha őszintén elmondom hogy szexkapcsolatot keresek akkor szóba sem állnak.

Ha eltitkolom hogy csak ezt akkor meg átverés lesz. Ez nem az én stílusom.


C... talán ez a legjobb megoldás. De itt ugye az időpont és helyszín megoldás sem egyszerű

2018. márc. 16. 09:05
 12/19 anonim ***** válasza:

Kiveszel kettőtöknek egy motelt pár órára, egy csomó helyen lehet ilyet, ha szerinted tényleg ez a legjobb opció.

De mondtad, hogy beszélgettetek a feleségeddel, mit mondott végülis, miért nem kívánja? Egy harminchat éves nő szerintem nem annyira idős ahhoz, hogy ennyire ne legyen libidója... bár én jóval fiatalabb vagyok nála, nincs gondom ezen a téren, szóval nem tapasztalatból beszélek.

Szed esetleg fogamzásgátlót?

2018. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez kb. a 100.kérdésed ilyen témában. Ha eddig se jött össze..
2018. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nekem ez az első ilyen jellegű kérdésem.

De köszönöm szépen az intelligens hozzászólást!!


Válaszod is van esetleg?

2018. márc. 16. 14:22
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem A,úgysem találnál senkit ilyen stílussal.
2018. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Milyen stílus?
2018. márc. 16. 14:59
 17/19 anonim ***** válasza:

Itt mindenki a véleményét mondja el, ami kortól, nemtől és sok egyébtől függő. A saját problémádat csak Te tudod megoldani, az adott helyzetedet figyelembe véve.

Persze, vannak itt negatív kritikák, Általad már alkalmazott módszerek, de kivülálló pár sorból nem tudja,hogy mi is lenne a megoldás.


Ezt csak arra írtam,hogy valóban kicsit arrogáns a stílusod...


Írod,hogy független nő hogy is menne bele ilyenbe?

Ezen az oldalon is többször olvastam már ilyet, nem minden nő keres összeköltözős kapcsolatot.Van aki több csalódás után már nem vágyik ilyenre, viszont szexuális igényei vannak.

2018. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Írj :)
2018. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
És egy nőnek mit tanácsolnátok ugyanebben a helyzetben?
2018. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!