Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már dolgod olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már dolgod olyan pasival aki hamar elélvezett?

Figyelt kérdés
Igazán ez a fő probléma. Hogyan segítettél neki a megoldásban? Zavart esetleg hogy mindig csak a 2,3. Menet volt szexnek nevezhető? Kort is 29f
2018. márc. 17. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen volz
2018. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ferjem ilyen,megoldas egyenlöre nincs

Mert rossz neven veszi szerinte normalis...mert körülvan metelve

ha felhozom hogy nem igy van es van segitseg,megoldas

elzarkozik a tematol es en vagyok a hibas mert biztos hülyesegeket olvasok a neten...

Erre nem tudok mit mondani,jah es 2-3 menet meg csak alom nekem

mert nem is tud es sztem nem is akar...

Szeretem de nem tudom meddig birom meg

27N -27 F

2018. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
én mindig későn élvezek el
2018. márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, páromnak is volt vele problémája. Nagy szerencse, hogy én is gyorsan elélvezek. Nagyon sokféle dolgot kipróbáltunk, pl. az óvszer az megnyújtotta az időt, de nem akkora élvezetet adott. Jelenleg a sikosító is adott némi plusz időt, bár őszintén megmondom, ha elélvezek, engem nem zavar, hány percig csináljuk.

Ha borozunk előtte, attól is tovább tart. De ez gondolom totálisan személyfüggő.

2018. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

#2 Hú,én hozzá sem mentem volna egy ilyen emberhez.Na,nem azért mert gyorstüzelő a szerencsétlen,hanem mert szörnyen buta és önző.

Szerintem sürgősen szerezz be egy szeretőt,ha nem akarsz elválni,neked is jár a normális,felnőtt emberekhez méltó szexelés.


Kérdező,ha van 2.,3. menet,akkor azért nem olyan nagy a probléma.

De mennyit bírsz elsőre?Hogy-hogy nem gyakoroltál maszturbáláskor?Időd az volt rá elég,ha már 29 vagy..

2018. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Jelenlegi partnerem is ilyen. Nálunk az a megoldás válik be hogy elsőnek szájjal kényesztetem egy jó 20 percig elszórakozok vele próbálom nyújtani az időt mert amúgy ha akarja 3 perc alatt elmegy. Aztán ha ez megvan akkor ő kényesztet engem aztán mehet a szex és mivel neki már 1x jó volt így tovább bírja a szexet. Nekem ez így megfelel.
2018. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem előző kapcsolatomban ez volt, sajnos ő sem volt hajlandó javítani a problémán, pedig tisztában volt vele, hogy nekem ez nem jó. Eleinte elég volt, az orális szex illetve , hogy kézzel kényeztetett, de sajnos tudjuk, hogy ez nem elég. Sajnos teljesen elhidegültem tőle szexuális téren.
2018. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Hmm a barátom is ilyen, de engem nem zavar. Első menetben nagyon gyorsan elmegy, aztán második harmadik jobb. Gyakorol nagyon h tovább bírja, van h nem mozdul meg, bennem van, de megáll, néha kiveszi, erőt gyűjt, az a gond h 2-3-4 húzás nekem kevés. 20 percig folyamatosan kellene csinálnia hogy hüvelyim legyen. Szerencsére nagyon érzékeny a mellem, attól el tudok menni ha csak azt nyalja, vagy csipkedi. Kicsit kézzel rásegít, közben dug, és kész az orgazmus :D

Nálunk előjáték orál, azt lassan, gyorsan, lassan, gyorsan csinálom és akkor hagyom elélvezni, utána már jobb.

Én szeretem h ilyen :D, a gumi tényleg lassít, de azt ő nem szereti, mert nem érez engem.

2018. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!