Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonylag friss kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonylag friss kapcsolatban vagyok. Heti 1xer tudunk találkozni jó ez így?

Figyelt kérdés

4hónapig együtt voltunk aztán mikor 5-6xor átbeszéltem vele a dolgokat és akkor sem javult az ügy szakítottam. 1 honap külön lét után nem rég ujra kezdtük a kapcsolatot, de megint ugyanott tartuk. Ő sokat dolgozik, elfárad, hétvégén mindig más dolga van, és nehezen hozzuk össze azt a heti 1 talink is. Akkor legalább együtt alszunk. persze a szex az felhőtlen... de én vágynék rendes talákozókra is. Olyan sokszor jeleztem ezt már neki... nem változik gyökeresen semmi. Azt mondja nagyon szeret, fontos vagyok neki, azért is akarta hogy újra kezdjünk mindent. Komolyan tervez elvileg velem és a kapcsolatunkkal. De örülök ha 3-4 hetente 1xer eljutunk valahova (kávézóba pl.) együtt és nem csak az ágyba. A legtöbbször csak átjön a lakásomra, eszünk , szex és alvás. Szeretem öt, de nem tudom ezt igy meddig lehet bírni.

Segítsetek egy pasi miért csinálja ezt?

Nyilván nem azt várom hogy mondjon fel a munkahelyén de ha tényleg fontos vagyok neki miért nem probálkozik több időt tölteni velem? olyan sokszor elmondtam neki hogy ez zavar :(

24/N



2018. márc. 17. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nálunk szó szerint ugyanez a helyzet. Mindketten dolgozunk, ő van hogy hétvégén is, van köztünk 70 km. Sokszor heti 1x sem tudunk talizni. Ha meg igen akkor nálunk is csak a szexre van idő. Én is mondtam már a barátomnak hogy nekem ez ìgy kevés de nem tudunk mit tenni. Én már kezdek belefáradni.

23N

2018. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Hogy lehet valaki ilyen naiv 24 évesen? Nem vagy neki elég fontos, akkor szakítana rád több időt is.
2018. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a 2-es válaszoló picit nyersen fogalmaz, de teljesen igaza van. Az élet ilyen: az ember dolgozik, hétvégén elfoglaltságai/hobbija/családja van, van, aki ezeken túl pluszmunkát vállal, vagy iskolába jár. Aki pedig akarja, párkapcsolatban él, házasságot köt és gyereke(ke)t is vállal mindezek MELLETT. Merthogy ez a sok-sok dolog nem zárja ki egymást, simán megférnek egymás mellett is, csupán akarni kell. A te pasid téged nem akar igazán. Ez ennyire egyszerű.
2018. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1.! írhatok neked privátban? Olyan ismerős ez a helyzet.... néha elnézek kapcsolatokat... és az jut eszembe lehet ezt hagyni kellene és olyat találni akinek tényleg az 1. helyen vagyok :/ Pedig szeretem!! tényleg... de én is kezdek ebbe nagyon belefáradni. köztünk csak 20 km van. az nem táv. saját lakása is van... tudom hogy volt olyan barátnője akivel összeköltözött.... nem értem miért nem lehetne ez egy megoldás... ha csak nem a 2.válaszolónak van igaza :(
2018. márc. 17. 12:43
 5/16 A kérdező kommentje:

ment mindenkinek a zöld kéz! köszönöm!

+.as! igen.. igazad van. ezek ugyanúgy nekem is megvannak. család látogatás vidéken... takarítás.. vásárlás.. barátok stb.. a különbség tényleg annyi hogy én ezek mellett is bármikor képes vagyok hozzá alkalmazkodni.

Amikor mondja hogy neki mikor jo talizni én ugy szervezem a napjaim.

2018. márc. 17. 12:47
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze írhatsz nyugodtan itt is vagy skype-on is ha úgy van. :)
2018. márc. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha akarna találkozna veled, csak gondolom minden más fontosabb. Pl hétköznap meddig dolgozik? Ha idoben végez, akár munka után is össze lehet hozni a találkozókat. Vagy éppen mi fontosabb neki hétvégén mint te? A haverok? A buli? Ha akarná megoldani, de az állandó kifogások miatt elhidegülhetsz tőle. Ez volt előző kapcsolatomban. Találkozó csak akkor ha ő rá ér, persze az tök mindegy volt nekem mi dolgom van, ha ő hív akkor pattannom kellet. Én is megelégeltem. Az ilyen nem kapcsolat. :(
2018. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolatban éltem volt barátnőmmel. 330 km valasztotg el minket de fura módon volt mikor egy teljes hetet együtt tudtunk tölteni. Ha annyira komolyan gondolná tenne érte. Én mentem minden nap 3 és fél órát autóval azért hogy ha csak 10 percre is de láthassam. 4 és fél évig voltunk együtt. Igen voltak nehéz pillanatok de hetente 1x biztos találkoztunk akkkr is minimum 2 napra. Hozzáállás kérdése minden. Én dolgozom ő egyetemre járt.
2018. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem bulizik... haverjai sincsenek nagyon. munkahelye olyan hogy van hogy 4-5 napot vidéken töltenek mert oda küldik öket. ezt megis értem mert nyilván ha éppen győrben vannak nem tudunk tallkozni. de sokszor nem vidéken dolgoznak hanem a közelben és hétközben 6 ora felé végeznek. utána persze fáradt és millio dolga van otthon... én pedig nem vagyok egy hisztis... eroltetős féle lány aki majd az agyára megy mikor találkozunk. De akárhányszor felvetem a témát mikor lesz változás... és hogy ez nem jo... meg hogy szeretném látni hétközben is mindig közbe jön neki valami, és mindig a munkája a kifogás. :/
2018. márc. 17. 13:16
 10/16 anonim ***** válasza:
Te jelezted neki. Ha nincs változás akkor semmi értelme erőltetni. Tudom ez most rosszul esik de meddig akarsz várni rá?
2018. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!