Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonylag friss kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonylag friss kapcsolatban vagyok. Heti 1xer tudunk találkozni jó ez így?

Figyelt kérdés

4hónapig együtt voltunk aztán mikor 5-6xor átbeszéltem vele a dolgokat és akkor sem javult az ügy szakítottam. 1 honap külön lét után nem rég ujra kezdtük a kapcsolatot, de megint ugyanott tartuk. Ő sokat dolgozik, elfárad, hétvégén mindig más dolga van, és nehezen hozzuk össze azt a heti 1 talink is. Akkor legalább együtt alszunk. persze a szex az felhőtlen... de én vágynék rendes talákozókra is. Olyan sokszor jeleztem ezt már neki... nem változik gyökeresen semmi. Azt mondja nagyon szeret, fontos vagyok neki, azért is akarta hogy újra kezdjünk mindent. Komolyan tervez elvileg velem és a kapcsolatunkkal. De örülök ha 3-4 hetente 1xer eljutunk valahova (kávézóba pl.) együtt és nem csak az ágyba. A legtöbbször csak átjön a lakásomra, eszünk , szex és alvás. Szeretem öt, de nem tudom ezt igy meddig lehet bírni.

Segítsetek egy pasi miért csinálja ezt?

Nyilván nem azt várom hogy mondjon fel a munkahelyén de ha tényleg fontos vagyok neki miért nem probálkozik több időt tölteni velem? olyan sokszor elmondtam neki hogy ez zavar :(

24/N



2018. márc. 17. 12:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szeretem inkább az őszinte véleményeket olvasni még ha fáj is... de ti reálisan látjátok :) Véges a türelmem nekem is...

Köszönöm a válaszokat!!!

2018. márc. 17. 13:21
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezen tényleg az össze költözés segíthet. Próbáltad már neki mondani?
2018. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
persze. nagyon sokszor neki futottam... őszintén beszéltem arrol mennyire rossz ez igy. ő is nagyon sajnálja... de a munka.... megoldás nincs. volt amikor elismerte hogy erre tényleg az összekoltozés lesz a megoldás... de az még szerinte korai lenne. illetve azt mondta neki is nehéz de arra gondol hogy ha ezt átvészeli a kapcsolatunk, akkor innentől már egy erős alapon fog nyugodni az egész és a kisebb akadályokat is jol fogjuk venni a jövöben :/
2018. márc. 17. 13:38
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem akarlak bántani, de ne legyél naiv. Dugó pajtit akar, így kényelmes neki. Ha akarná, Rád szánná az idejét, illetve hát kettőtök kapcsolatára.

Tudom, mit beszélek, voltam hasonló kapcsolatban is, mint a Tied, és utána lett a mostani barátom (már vőlegényem), ég és föld a két kapcsolat minősége! Amikor engem akar, és (vulgáris leszek), nem csak az akármicsodámat és a szex lehetőségét.

Persze, hogy azt mondja, hogy szeret, mert nem hülye, tudja, hogy egy nő azt akarja hallani. És ha ez az ára a szex lehetőségének, miért ne mondaná?

Őszintén kívánom, hogy találj olyat, akinek Te kellesz, mindenestől, ahogy vagy. Óriási a különbség, komolyan mondom!

2018. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

" neki is nehéz de arra gondol hogy ha ezt átvészeli a kapcsolatunk, akkor innentől már egy erős alapon fog nyugodni az egész és a kisebb akadályokat is jol fogjuk venni a jövöben :/"


Kamuzik, ezt ne vedd be.

2018. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Itt nem azzal van baj, hogy heti egyszer találkoztok, hanem, hogy a kapcsolatotoknak nincs értelme. Hidd el nekem, én voltam ilyesmi kapcsolatban, és hónapokat szenvedtem, mire azt tudtam mondani, hogy elég. Mi szinte minden nap találkoztunk, ő dolgozott, vagy a munkahelyén, vagy otthon, én pedig suliba jártam. Minden este 8-9 fele átmentem hozzá, a város másik végébe, akkor rendszerint még dolgozott, aztán befejezte, néztünk egy filmet/sexeltünk aztán aludtunk, reggel mindenki elhúzott a dolgára és ez így ment minden egyes nap. Ő sosem ért rá semmire, fáradt, nem látom, hogy mennyi dolga van? Haverokkal ide-oda menni arra mindig volt idő, vagy youtube videókat nézni, esetleg kávézni menni az ex barátnőjével :) Hagyd ott a p.csába, az ilyen tartson aranyhalat vagy hörcsögöt, aminek elég egy nap egyszer enni adni és elvan!
2018. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!