Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tesz tönkre a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz tönkre a párom? Konkrétan megcsal

Figyelt kérdés
Egyszer már megcsalt mikor 7 éve össze jöttünk rá 2 hónapra amit magától valott be.Erre most úgy hogy már van egy 1,5 éves kisfiúnk megint megcsalt csak most lebukott mert múlthéten mentem haza és feltűnő volt hogy vizes a fürdő és ő is fürdött (együtt szoktunk) és rá tett hogy az én tusfürdöm is használva volt.Így mivel nagyon gyanúsak voltak a körülmények vettem 2 kis kamerát egyet a hálóba egyet a fürdőbe.Ma kíváncsiságból megnéztem konkrétan tegnap egy számomra teljesen idegennel töltötte a napot reggel 9-től délután 3 óráig.Azóta nagyon kivagyok, már anyámmal is beszéltem hogy haza költöznék és itt hagyom de ott a picur is.A párom konkrétan egy fillért nem keres így a gyereket se tudná ellátni. Mi tevő legyek? Ti mit cselekednétek?
2018. márc. 19. 23:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
szerintem a kerdezo ferfi
2018. márc. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első megcsalásnál mi nem volt világos?
2018. márc. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy nem keres? Zavard el melózni 3 műszakban és nem fog ilyeneket csinálni:)
2018. márc. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%

Én csak annyit, hogy beszélek anyámmal, hogy viszem a gyereket is.

Összepakolom a cuccainkat, aztán kalap-kabát.

Kérsz szabit a munkahelyeden, hogy mindent el tudj intézni: elmész ügyvédhez, beadod a gyermekelhelyezési kérelmet, a válást, nézel egy családi napközit ha anyukád nem tudja vállalni az unokát. Bölcsibe ilyenkor kevés esély van bejutni, várni kell.


Ő meg felnőtt ember. Legfeljebb megél a testéből.

2018. márc. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem az jár fejében, hogy a te életedet tegye tönkre... de mindegy is.

Ott a pici, felkapod és költözöl anyádhoz, a válókeresetet beadod, és a gyereket hozzád helyezik el, mert neki nincs semmi jövedelme.

2018. márc. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert szereti a szexet egynél több partnerrel. Mert nem akar egész hátralévő életében egyetlen emberrel szexelni. Mert sajnos a társadalom nem biztosít arra modern, civilizált körülményeket, hogy valaki kiélhesse az egynél több partner iránti vágyait, miközben érzelmileg és anyagilag a családjával van.
2018. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nő. Amúgy mindegy is, azonnal lépnék
2018. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!