Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet leszűrni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet leszűrni, hogy egy nő tényleg megállapodna és nem csak addig van egy kapcsolatban, amíg tart a szerelem?

Figyelt kérdés

Az előző és egyben első kapcsolatomban úgy volt, hogy ment részéről, a "nem akarlak elveszíteni", "én jobban szeretlek téged", "megállapodnék melletted" stb. dumák. Persze már tudom, hogy ezeket csak a rózsaszín ködtől megrészegülve mondta csak. Aztán valamiért kihűltek az érzései. Érdekes, hogy éppen ekkor jelent meg egy hirtelen jött 3. fél, akivel összejött.


Honnan lehet felismerni ezek után, ha egy nő tényleg megállapodna?


2018. márc. 20. 09:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Ne a 3. felet hibáztasd.

Ti hoztátok létre a kapcsolatot, ha megromlott arról egyedül csak ti tehettetek, senki más.


Minden egyes nap tettetek a kapcsolatért? Minőségi beszélgetést folytattatok minden egyes nap őszintén és nyíltan? Mélyebb témákról is beszélgettetek, nemcsak a szimpla hétköznapi dolgokról?


Mennyi ideig is voltatok együtt?

2018. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha van egy jósgömböd, akkor könnyedén kiderítheted, hogy meddig fog tartani a kapcsolat. Máskülönben mégis honnan lehetne tudni?
2018. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Őszinte beszélgetéssel, odafigyeléssel. Az, hogy lelépett nem jelenti azt, hogy nem tervezett veled komolyan. Az is lehet, hogy te is hibáztál, ami miatt így döntött. Néha nem árt, ha jó mélyen magunkba nézünk, nem csak a másikban keressük a hibát.
2018. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én tudom jól, hogy én is tehetek róla. 26 vagyok, ő 21. Majdnem egy évet voltunk együtt, fél éve volt a szakítás. Nem minden nap találkoztunk csak hétvégente. Egy ideig működött a kommunikáció, aztán ahogy megismerte a 3. felet, tőlem kezdett egyre inkább eltávolodni, ami miatt én sokat féltékenykedtem. Egyszer konkrétan rá is kérdeztem, hogy valaki más van-e a dologban. Ez az eltávolodás, féltékenység ment 1 hónapon keresztül. És onnantól nem működött a kommunikáció, ahogy kezdtem érezni, hogy eltávolodik tőlem. A szakítás után pszichológust is felkerestem, próbáltam helyrehozni a dolgokat.
2018. márc. 20. 09:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Majdnem egy évet voltunk együtt, fél éve volt a szakítás. Nem minden nap találkoztunk csak hétvégente. Egy ideig működött a kommunikáció, aztán ahogy megismerte a 3. felet,..."


Ha csak hétvégente találkoztatok, akkor hétköznap azért ugye skype-on beszélgettetek minden nap? Fent tartottátok a kapcsolatot napi szinten, ugye?


Tudod, ha egy kapcsolat szilárd, harmonikus és boldog, oda egy 3. fél nem tudja betenni a lábát. Az a 3. fél még a feje tetejére is állhat, akkor se tud beférkőzni oda.

Ergó sz..r volt a kapcsolatotok.

2018. márc. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jól van, ezt a sárdobálást fejezzétek be vagy folytassátok privátban!
2018. márc. 20. 09:47
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem azért szakítottatok, mert 3. fél jött a kapcsolatba. Azért jött 3. fél, mert köztetek valami elromlott és nem érdekelt mi az, vagy nem voltatok hajlandóak ezen változtatni. Ez a nemtörődömség vége.
2018. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"Ha csak hétvégente találkoztatok, akkor hétköznap azért ugye skype-on beszélgettetek minden nap? Fent tartottátok a kapcsolatot napi szinten, ugye?"


Hétköznap én melózok 8 órában és 4 órát utazok, nem érek rá skypeolni, messengeren írtam neki, amikor ráértem.


Én amikor éreztem, hogy valami nem jó, mondtam neki, hogy valamin próbáljunk meg változtatni. Benne volt ő is, de azt hittem, hogy majd az idő magától megoldja és minden helyrejön. Én azzal próbáltam tenni, hogy programokat szerveztem hétvégére. Gőzöm sem volt igazából, mit tegyek.

2018. márc. 20. 10:00
 9/18 A kérdező kommentje:
*Azt hitte
2018. márc. 20. 10:01
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja, távkapcsolat volt? Az nem számít. Honnan tudnád, hogy le akarsz horgonyozni valaki mellett, akivel heti egyszer randizol? Olyankor mindenki a szebbik arcát mutatja. Éveket el lehet így cseszni az életedből, tudom, csináltam én is. Az igazi kapcsolat az együttélés. Ha a valaki együtt él veled, és egy-két év után még mindig elköteleződne, akkor tudod, hogy jó úton jártok. Mondjuk ez sem garancia arra, hogy örökre együtt maradtok, ahogy előttem már mondták, egy kapcsolaton folyamatosan dolgozni kell. Kár, hogy lepontoztad az értelmes válaszokat és szerinted sárdobálás az hogy egy stalbi, jó kapcsolatból nem lépnek ki az emberek, talán jobban tetszett volna, ha mindenki az exedet szidja?

Nagyon sok nő évekig vár és reménykedik, hogy eljegyzik, feleségül veszik. Ne a nőre hárítsd a felelősséget a kapcsolatért, légy olyan akit meg akarnak tartani. Ezt a távkapcsolatosdit meg felejtsd el, mert úgy hülyeség, ahogy van.

2018. márc. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!