Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet leszűrni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet leszűrni, hogy egy nő tényleg megállapodna és nem csak addig van egy kapcsolatban, amíg tart a szerelem?

Figyelt kérdés

Az előző és egyben első kapcsolatomban úgy volt, hogy ment részéről, a "nem akarlak elveszíteni", "én jobban szeretlek téged", "megállapodnék melletted" stb. dumák. Persze már tudom, hogy ezeket csak a rózsaszín ködtől megrészegülve mondta csak. Aztán valamiért kihűltek az érzései. Érdekes, hogy éppen ekkor jelent meg egy hirtelen jött 3. fél, akivel összejött.


Honnan lehet felismerni ezek után, ha egy nő tényleg megállapodna?


2018. márc. 20. 09:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

"Hétköznap én melózok 8 órában és 4 órát utazok, nem érek rá skypeolni, messengeren írtam neki, amikor ráértem. "


Ja, akkor most te kapcsolatot is akarsz? Akkor SZAKÍTS RÁ IDŐT!!!!


Egy kapcsolat alapja, hogy minden nap szakítunk egymásra időt.


Mi párommal 4 és fél évig voltunk 200 km-es távkapcsiban, heti egy nap taliztunk a két város között, most összeköltöztünk.


Szóval, nem kellenek a kifogások, hogy dolgozol. Mindenki dolgozik, mégis ha akarsz kapcsolatot, akkor szakíts rá időt!


És még te csodálkozol, hogy bejött egy 3. fél. Elhanyagoltad a csajt!!!


Máskor akár este 10-kor is vagy hívd fel, vagy skype-oljatok. Mi ebben olyan nehéz? Akkor minek neked kapcsolat, ha időt se szakítasz a másikra???

2018. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%

Birom mikor azt hibáztatják a kedves válaszolók akit nem kellene....mindenki mindent jobban tud ugyebár....


Kérdező sajnos ezt nem tudod kizárni, ugyanis több év elteltével is gondolhatja úgy a partnered hogy ő neki már az a kapcsolat nem felel meg. Az a fontos szerintem hogy élvezd amíg tart, tanulj belőle(most azt hogy több időt kell szánnod a párodra, és hogy az emberek szeretnek nagy szavakkal dobálózni holott azok mögött sokszor nincs semmi), valamint ne egy másik embertől tedd függővé az életed. Sportolj, hobbizz, érezd jól magad, ezek mellé jöhet a társ. De semmiképpen nem ezek helyett!

2018. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit, a sárdobálást meg az itt egymást fikázóknak írtam, csak azóta látom, hogy pár hozzászólás törölve lett.

Én terveztem azt, hogy eljegyzem őt, de nyilván nem tehetem meg pár hónap után. Legalább 1-2 évet várni akartam. Azt is felvetettem, hogy hozzájuk költöznék és a közelben keresnék munkát. Ezt itthon a saját családom ellenezte, hogy nehogy megtegyem fél év után.

2018. márc. 20. 10:23
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindenkinek fekszik a távkapcsolat, nem tudod ezt, amíg ki nem próbálod. Nekem sem való, akkro jöttem rá, amikor távkapcsolatba bonyolódtam. Egyszerűen nem tudtam komoly, normális kapcsolatként tekinteni rá, csak egy hétvégi elfoglaltságra. Ha hétköznap nicsn velem, nem tudunk csak úgy spontán elugrani vaalaholva, az nekem nem kapcsolat. Utána már nem is bonyolódtam ilyesmibe. 26/n
2018. márc. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Neki már volt több távkapcsolata. Nekem viszont, másmilyenre nincs is lehetőségem, amíg el nem költözöm, egy kis faluban lakom. Szerintem neki sincs baja a távkapcsolattal, egyszer azt mondta, hogy így legalább jobban örülünk egymásnak, amikor hétvégén találkozunk. Testvéremnek is csak távkapcsolata volt, működött is neki.
2018. márc. 20. 10:40
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
A távkapcsolat sok esetben csak egy illúzió. Azért ne a tesód és az exed legyen a követni való példa, hogy milyen jó dolog a távkapcsolat.
2018. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én nem zárkózom el a távkapcsolattól. Ha minden jól alakul és eljutnak odáig, a két-fél úgyis összeköltözik és akkor már nem távkapcs.
2018. márc. 20. 10:56
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék úgy összeköltözni valakivel, hogy előtte csak hétvégenként találkoztunk.
2018. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!