Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelitek a noi hisztit?

Figyelt kérdés
Van hogy barátnőm csak ugy random a semmire nyűgös. Bármit mondok neki nem jo alig szol hozzam. Ha meg meg en megyek oda kuncsorogni akkor megalázva erzem magam kicsit hogy meg en pitizek neki. Amúgy semmi baja csak megis ugy viselkedik...ti hogyan kezelitek ezt mert en elég nehezen tolerálom meg ha nem is gyakran van ilyen?

2018. márc. 20. 14:27
1 2
 1/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Meg mondom neki, ha befejezte a durcit akkor nyugodtan jöjjön vissza és megbeszéljük mi a gond. Addig meg kerülöm.

Nem szabad belemenni a játékba, mert ennek pont az a lényege, hogy a "másik kuncsorogjon".

Ha kiveri a hisztit, akkor süketnek, vaknak kell lenni, de nyitva kell hagyni egy opciót, hogy ha gondja van, akkor beszéljétek meg normálisan. Szépen le lehet szoktatni így az embert a hülyeségről.

2018. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Honnan veszed,hogy mindenki más barátnője is hisztis?
2018. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem erősítem meg ezt a viselkedést, de megpróbálom racionális mederbe terelni a dolgokat. Mi a probléma és mit lehet tenni ellene? Ha nem tudom teljesen "kinevelni" ebből, akkor egyszerűen elkerülöm, amíg tart.
2018. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
12%

Nálunk, ha hiszti van, akkor szépen megmondom neki, hogy most abba lehet fejezni.


Ha nem fejezi, ami igen gyakori, akkor szépen leugrok a kocsmába egy órácskára, dühöngje szépen ki magát, amjd utána beszélünk.

2018. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Jobb is az mindenkinek, ha nem b*sztatjátok a másikat. Vannak rossz napjaink nekünk is, nem várunk ilyenkor kioktatást, meg vígasztalást, csak egy kis magányt.
2018. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Jól magamévá teszem...húúú bakker, akkor azért hisztizik egyre többször...😀
2018. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Itt lekicsinylően női hisztinek nevezed, de ha ott vagy élesben akkor "pitizel". XD Kemény, na.
2018. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#2 Nem mondtam, hogy minden nő az, de biztos másnál is előfordulhat hasonló ezért kértem tanácsot, de te is megragadtad a lényeget.


#7 a hiszti szó mióta lekicsinylő? Az hogy pitizek nem úgy kell érteni hogy még én kérek elnézést, soha nem kértem bocsánatot a semmiért, hanem hogy még én próbálom nyugtatgatni meg toleráns lenni, ami őszintén szólva elég nehéz mikor esetleg kicsit bunkó vagy valami. na nem mintha magyarázkodással tartoznék neked, de azért kicsit tedd helyre magad.

2018. márc. 20. 15:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hiba, amit ilyenkor elkövethetsz, az a nyugtatgatás. Azt ne csináld. Csak hagyd békén, lehet épp a havija miatt van, azt ti el sem tudnátok képzelni, milyen érzést tud kiváltani. Olyankor legszívesebben szét vernék valamit, teljesen ok nélkül, máskor meg egész nap bőgök. Nem feltétlen azért van a hiszti, mert baja van veled vagy bárkivel.
2018. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9-esnek teljesen igaza van. Olyankor hagyd békén.
2018. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!