Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális amit érzek férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális amit érzek férjemmel szemben?

Figyelt kérdés
Szeretem a férjemet,jól kijövünk egymással,vonzzónak is találom. Problémám a szexel kapcsolatban van. Mindig is többször szerette volna mint én,napi többször. Nekem elég lenne egyszer de az sem fontos mindennap. Beszéltünk már erről, megértő persze. Mégis amikor a közelemben van folyton szexelne. En sokszor fáradtabb vagyok,főleg estére. Inkább aludnék,tévéznék. És amit én sem értek hogy miért érzek így, este fürdés után már nem nagyon szeretem ha úgymond összekoszol. Más is érzett már így? Vagy valami baj van velem? Egy éve házasodtunk össze es középkorúak vagyunk. Gyerekek már kirepültek.
2018. márc. 20. 16:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#8,

"azt gondolod, az a normális, amit te igényelsz. " - ja a párja is ugyanezt gondolja, szóval idáig döntetlen, nem kell fikázni az egyiket.

2018. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!