Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, hogy, ha a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy, ha a szex szoba kerul ossze veszunk?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunkban nincs semmi prblema,nem szoktunk veszekedni ,nagyon jol kijovunk egymassal egesz addig amig en nem akarok szeretkezni.Havonta 1x max 2x kerul sor szexre,az is olyan semmilyen,ha en veletlen probalkozok mindig van valami kifogas,fazik ,faradt stb...Olyankor en mindig meg sertodom,mert nem hiszek neki ,meg is csak ferfi sosem hallodtam meg ,hogy egy ferfinak gondot okoz a hideg ,ha szexrol van a szo,probalom belole kihuzni,hogy miert nem akar,de olyankor ossze veszunk ,o meg fordul es alszik ,en papolhatok reggelig ,nem szol egy szot sem.Elejeben kizartnak tartottam,hogy talan meg csal,mert idoben haza er a munkabol utana egesz nap itthon van,de mostmar gyanitom,hogy meg is valahogy ,valamikor talal idot ra vagy talan a kora miatt o most 38 eves,talan mar nem annyira kivanja.
2018. márc. 21. 13:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha kezdeményez, akkor odateszi magát vagy gyorsan lezavarja a szexet és kész? Odafigyel arra, hogy neked is jó legyen?

Mennyire keresi a társaságod? CSók? Intim simogatás?

2018. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Egyàltalàn nem figyel ràm ő elvégzi a dolgàt és annyi ,nekem sosem jó.Nem sosem simogat,vagy ölel àt ,munka utàn szàjra puszi és annyi...
2018. márc. 21. 14:36
 13/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ezt még olvasni is lehangoló... :(


Mindig ilyen volt a szexuális kultúrája?

2018. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebből elég egyértelmű, hogy nem rajtad járnak a gondolatai. Nekem volt nemrég egy komolyabb egészségügyi műtétem és 4 hónapig nem volt szex, de minden este összebújva,átkarolva aludtunk el.
2018. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%
Itt a megbeszélés csak tovább ront a helyzeten. Ne beszélj, cselekedj. Ha legközelebb szexeltek, kapjon tőled olyat, amiből garantáltan repetát követel. Dobd le minden gátlásod, és teljesen add át magad Neki. Nagyon nem lesz könnyű, nem is biztos, hogy sikerül elsőre, de érdemes megpróbálni. Ha elutasít, ne csüggedj. Ne kezdj el veszekedni, hanem állj neki maszturbálni. Ha mégis beszáll a mókába, dobd be magad, ha meg nem, Neked akkor is jó lesz. Gyerünk Csajszi, Te vagy a Nő, Neked kell a farkánál fogva irányítanod a Férfit. ;)
2018. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem,régebben tökéletes volt a szex,naponta többször is,de màr durva 1éve igy van,ahogy most.
2018. márc. 21. 14:46
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
15-ös vagyok. Az lemaradt, hogy ha semmi sem segít, és nem hajlandó megmondani, mi a baj, akkor szépen csomagolj össze, a kulcsot dobd a postaládába, és indítsd el a válàst.
2018. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Vagy szakíts, vagy tarts szeretőt ha vele akarsz maradni, de inkább az első
2018. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Már nem szeret.
2018. márc. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

En ket lehetoseget tartok valoszinunek.

1. Van valakije es mar nem erdekled.

2. Raebredt, hogy meleg...

Akarmelyik is legyen, el kell varrni a szalakat es tovabblepni.

2018. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!