Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal együtt élünk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal együtt élünk, de mindig van ott valaki?

Figyelt kérdés

Heti 3 nap egy haverja jár hozzánk edzeni, este 6-tól 8 óra vagy 9 óráig. További heti 3 nap a 2 lánya van nálunk. Félreértés ne legyen a lányokkal semmi baj nincs, jó a kapcsolatunk.


De ha hazamegyek a munkából már lassan jön a haverja, én csinálom a házimunkát, vasalás, mosás, főzés, stb mire elmegy a haver lefekszünk aludni és ennyi a nap. Én ettől többre vágyom én vagyok önző mert szeretnék vele lenni kettesben vagy szeretnék otthon lenni nyugalomba?


2018. márc. 21. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sok a heti 3 nap.
2018. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Rendben. Ezt miért nem vele közlöd?
2018. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy ettől önző, ez természetes, hogy szeretnél vele is időt tölteni kettesben. Próbáltad ezt vele megbeszélni, hogy szeretnéd ha tudnátok kettesben is egy kis időt eltölteni?
2018. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Közöltem és ő nem érti miért baj, hogy segít a barátjának edzeni. Azért tettem fel a kérdést, hogy a többség hogy látja, igazam van-e, hogy igen valóban sok a 3 nap főleg úgy hogy a lányai is vannak +3 napot. Ha csak a lányai jönnének, mint régebben, akkor heti 4 nap pedig csak a miénk lenne, de így csak heti 1 ........
2018. márc. 21. 19:22
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Akkor viszont alaposan el kellene magyaráznod, hogy te otthonra vágysz amit vele szeretnél élvezni és nem a jelenlegi, folyton a haverral folytatott gyúrását akarod figyelni.

Esetleg mászkálj otthon egy szál tanga bugyiban meg egy feszülős topban amikor a haverja jön edzeni mert te épp úgy érzed jól magad otthon.

Ha felfigyel rád a haverja és a feneked bámulja, már nem fogja heti háromszor áthívni őt a párod.

2018. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Több kérdés is van ilyenkor:

-Mikor romantikáztok?

-Mikor kapcsolódtok ki közösen?

-Mikor segít be neked a takarításban?

-Mikor eltek at ibtimebb pillanatokat?


Ezt szépen sorban tedd fel mind neki. Valamint minek vannak nálatok még a lányok is? Szerintem ez nagyon sok... Ha nincs is igénye rád,akkor elgondolkoznék,hogy mit is keresek mellette. Nem,nem a válást javaslom,de minimum egy komoly elbeszélgetést és egy bizonyos megszabást,gogyha nem teremti elő az igényeiteknek megfelelő házasságot,akkor rövid úton elbúcsúztok. Tudod,már az nagyon gáz,hogy nem érti mi a problémád...

2018. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már leközöltem volna vele, hogy nem jön heti 3 napot...

Nekem is volt olyan helyzet amikor egyszerűen nem vette észre mennyire zavar, hogy elcuccoltunk, erre feszt otthon volt a családi házban náluk. Én kijelentettem, hogy nem azért vagyunk külön hogy te meg otthon legyél, be lehet fejezni. Befejezte. Ha nem mondtam volna meg erélyesen, ő nem veszi észre, hogy zavar, vagy hogy ez nem jó így, meg nem is természetes. Nem szépen jöttünk el, azért is zavart annyira.

Szóval beszélgess el vele! Van amikor nem lehet finomkodni, mert egyszerűen nem értik mi a probléma.

2018. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A lányokat nem akarom elszakítani 2 hetente kötelező láthatásra, hanem ahogy tudnak jönnek. Bár van olyan hogy kimarad egy hétvége, és akkor következő héten több napot jönnek, változó.


Szoktunk romantikázni néha elmegyünk wellnesre stb.

Közös kikapcsolódás kb 1 hónapba 1-2 alkalom. Fürdő vagy mozi.

A mosásba besegít hogy a saját ruháit beteszi a mosógépbe és kiteregeti. Valamint a Fürdő, Wc-ket ő szokta takarítani. Kerti teendők hozzá tartoznak. Igazából ennyi.

Intimebb pillanatok egyre ritkábbak az állandó vendégek miatt.


A hétköznapokkal van bajom, hogy nyilván az lenne a normális hogy munka után az ember pihenhet együtt lehet végre a párjával, nem ugyanúgy máshoz alkalmazkodni mint egész nap, és aztán ha elmegy a vendég bedőlni az ágyba.

2018. márc. 21. 20:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor ezt mond meg neki határozottan. Neked szükséged van a szexualitásra es arra,hogy az otthonodat a SAJÁTODNAK érezd. Esetleg a havert is fel lehet világosítani mikor hozzátok megy,hogy lejjebb lehet venni a dolgokat. Légy erélyesebb,sajnos úgy néz ki máshogy nem sikerül. Valamint a szexuális témát vesézd ki vele,mert sok kapcsolat megy emiatt tönkre...
2018. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem velünk, hanem vele vagy párkapcsolatban, mindegy, hogy mi hogy látjuk. Te hogy látod? Ő hogy látja? Mi a kettő között a különbség? Akartok-e, képesek vagytok-e kompromisszumot kötni? Ha igen, hogyan?
2018. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!