Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bonyolult?

Figyelt kérdés
A párom pár nappal ezelőtt szakított velem. Konkrét indokot azon kívül, hogy már nem ugyanúgy szeret, mint az elején, nem hozott fel. Azt bírta csak folyton mondani, hogy pontot tett a végére. Pluszban az egészet szívem, kicsim, becézésekkel "színesítette". Nem bírom hová tenni azóta sem. A barátai sem értik. Az egyikőjük hétfőn rávette, hogy beszéljük meg, de tegnap már kijelentette, hogy nem, mert lezárta. Ma mégis szólt egy másik barátja, hogy el van kenődve, rázza csak a fejét, ha kérdezik. Teljesen érthetetlen az egész. Szerintetek van még remény?:(
2018. márc. 21. 20:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igazából egyáltalán nem vagyok abban sem biztos, hogy Ő ezt így akarta. A barátai is meglepődtek, akiknek mindent elmond, szóval emiatt kusza az egész. Volt egy veszekedésünk valami miatt, amit sikerült megbeszélnünk pár hete. Rájött, hogy mekkora buta volt, hogy nem kérdezett rá korábban, s tisztáztuk előbb. Utána Ő maga tüntetett el minden feszültséget, odafigyelt rám újra, szóval semmi előjele nem volt az egésznek.
2018. márc. 22. 13:57
 12/13 A kérdező kommentje:
Sajnos szombaton, mielőtt találkoztunk volna, valakik elég rendesen felidegesítettek, feszült lettem. Amikor megláttam a (volt) páromat, szegényt rögtön letámadtam azzal, amit pár hete megbeszéltünk, mert az előtte felhalmozódó feszültség felhozta bennem. Meg sem akartam már említeni, de akkor sikerült elég "szépen" megoldva ezzel letámadnom.
2018. márc. 22. 14:06
 13/13 anonim ***** válasza:
És jutottatok valamire?
2018. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!