Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem is a magam fajta lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is a magam fajta lányok jönnek be a páromnak? Akkor miért van velem? Mit gondoltok erről? Font0s lenne

Figyelt kérdés

Már 3 éve együtt vagyunk, nagyon jól indult minden, most sincsenek különösen nagyobb problémák köztünk. Olyannak ismertem meg, aki rendes, normális, és ő is egy normális lányra vágyott, akivel komoly kapcsolatot alakithat. Többek között ezért is választottam őt páromul.


Ám van néhány olyan 'jel' amiből azt szüröm le, hogy olyan lányok az esetei, akik teljesen ellentéteim.

Én magas, vékony vagyok(próbálok tenni ellene) 175cm/56 kiló között mozogtam mindig, nem tudok hizni,hiába eszek. Az idén elkezdem komolyabban edzeni, hogy izmosodhassak és egy délután épp képeket nézegettem és gyakorlatokat. A párom is bekapcsolódott és ő is elkezdte mutogatni,hogy nem szeretné, ha ilyen vékony lennék: [link] ilyen lapos hassal. (Most se vagyok kövérebb, csak nem ilyen lapos és tónusos a hasam)

Hanem inkább ilyen: [link] és elkezdett hasonló testalkatú lányokat mutogatni(alacsonyabbak, jó széles csipő, "vanmitfogni" lányokat) Nyilvánvaló, hogy az én vékony testalkatomból soha nem tudnék ilyen lenni.


Meg olyanok hogy pl valahol láttunk egy ismerőst, akinek szőkéről szürkés lett a haja, majd mondta itthon, hogy sokkal jobb az a szin, mint a szőke, jobban áll neki és alapból is vagány ez a haj. Meg olyan kijelentése is volt, hogy néha tök szép egy nagyon rövid haj.

Én hosszú, barna hajú vagyok. (olyat meg nem mond, hogy milyen szép ez meg az a hosszú vagy barna árnyalatú haj.)


Ahogy ezek igy összességében eszembe jutnak nagyon elszomorodom, hogy végülis mind olyan stilus és jellemzők tetszenek neki, amilyen én nem vagyok és nem is tudok lenni.

Arra gondolok, hogy oké, velem van mert rendes, kedves vagyok, de közben meg lehet ilyen lányokat néz meg, kivánja őket és jobban bejönnek neki, mint én.

Mit gondoltok erről? 21n


2018. márc. 22. 10:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ezek igy magamban zajlanak le, gondolkodom a dolgon de persze neki nem hisztiztem.

Az a gond, hogy fogalmam sincs, hogy ezt miképp kellene felhoznom neki, ha egyáltalán kell-e és nem csak az én fejemben van 'baj'. Ebben kérném a segitségetek, véleményetek.

2018. márc. 22. 11:02
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ideál az egy dolog, a valóságban nem biztos, hogy beleszeretsz az ideálodba, ha találkozol vele. Lehet, hogy egy azzal ellentétes valaki fog meg.

"Meg olyan kijelentése is volt, hogy néha tök szép egy nagyon rövid haj. "

Szerintem is jól néz ki, ettől függetlenül nem vágatnám le a saját, hosszú hajamat.


Nekem ez nem tetszett: "A párom is bekapcsolódott és ő is elkezdte mutogatni,hogy nem szeretné, ha ilyen vékony lennék"

Mi az, hogy nem szeretné? Mintha tehetnél róla. Ha tetszik, ha nem: ha a testalkat 100%-ban befolyásolható lenne, akkor minden nő lapos hassal és kerek fenékkel rendelkezne, amihez nagyobb, mégis feszes mellek társulnak. Azonban csak részben függ a testalkatunk az életmódunktól.


Egyébként hogy viselkedik veled? Látszik, hogy kíván, és nem bír magával? Az ágyban törődik veled, megdicséri a testedet? Szívesen tesz boldoggá olyan dolgokkal, amiket szeretsz, pl. elvisz a kedvenc éttermedbe, vesz neked csokit, stb.?


22/N

2018. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Ez hülyeség , amin kattogsz.


Van egy "ideális" nö a fejében, akinek a külseje tetszik,

te meg az a nö vagy, akivel együtt akar élni és aki kivül-belül (hangsúly az utóbbin) megfelel neki, különben nem veled lenne már 3 éve!.

A megjegyzése meg esetleg arra irányul, hogy nehogy fogyni/vékonyodni akarj, ahogy a legtöbb nö, ha elkezd sportolni!


Nem hiszem, hogy nem tudsz szebb férfit elképzeni, mint a párod, ennek ellenére - legalább is remélhetöleg - azért vagy vele, mert öt szereted és ö az akivel együtt tudod élni az életedet.

2018. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Igen a pasik általában ezt mondják hogy nekik az az alkat jön be ami a te pasidnak is, aztán valahogy azokat a pasikat akiknek ilyesmi alkatú barátnőjük van, mindig egy vékony p.csa csábítsa el, az állítólagos jó csajuk mellöl.
2018. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jó, ez sajnos olyan, minthogy exbarátnőimnek előttem-utánam következetesen vékony-alacsony-kopaszodó-szakállas barátai voltak, egyeül én vagyok ennek totál ellentéte. Nem is illek a sorba. Nem is értem az egészet.


"olyan stilus és jellemzők tetszenek neki, amilyen én nem vagyok és nem is tudok lenni." - Ezt átérzem, mivel bármilyen nővel beszélgetek az ideál mindig a fent említett "vékony-alacsony-kopaszodó-szakállas" fazon, én meg magas vagyok, legideálisabb esetben (a la diéta/sport hatására) is kövérkés/tohonya/mackós alkat, sűrű haj, szakállam pedig soha nem lesz. Szóval tudom miről beszélsz és részvétemről kell biztosítsalak.

2018. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne gondold túl. Nekem pl. sokáig csupa egyenes hajú barátnőm volt, valahogy a göndör hajról mindig a '80-as évek borzalmas dauerolt hajkölteményei jutottak eszembe - abszolút nem találtam vonzónak az ilyen frizurát. Aztán ahhoz képest beleszerettem egy lányba, akinek a legcsodálatosabb göndör fürtjei vannak a világon, és akit el sem tudnék képzelni másként. És jobban tetszik, mint bármilyen egyenes vagy vasalt hajú nő valaha.


Gondolj arra, hogy ha külsőleg más a barátod ideálja, akkor van benned valami plusz, ami megfogta őt, és amiért téged választott egy faros-bögyös bige helyett.

2018. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha megkérdezed a barátodat, mit gondol. Nyugodtan megmondhatod, hogy Neked rosszul esik, amit csinál. Teszel azért, hogy minél jobban nézz ki, de nem tudsz kibújni a bőrödből. (És ne is akarj.)
2018. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy irtatok! :)


Hát velem szerintem jól viselkedik, meglep olyan dolgokkal, amiket szeretek, hoz édességeket, mondogatja néha, hogy szép vagyok. Külön az alakomra nem igazán mond semmit, csak ha 'rájön' megpuszilja a cicijeim vagy megharapja a popóm. A szexuális életünkkel nincs gond, stresszesebb, fáradtabb időszakában nem a legaktivabb, de van, hogy szinte elkésik reggel munkából mert szeretkezünk.


Az is sért, bánt picit, hogy a szürkére festett hajat megdicséri magától ám nekem nem mondja, hogy"milyen gyönyörü természetes hajad van".


Az alakos képeket, meg elmondása szerint arra értette, hogy ha már mindenképp edzeni és változtatni akarok, akkor inkább 'vastagabb' felé változzak és ne legyek olyan lapos. Csak végülis alapból is lapos vagyok de izmok nélkül :( Olyan 'nagy' formás meg sose leszek, akármit csinálhatok.


Őszintén lehet az zavar legbelül, hogy az én személyiségem tetszik neki, de majd jöhet egy olyan lány, amilyen az ideálja és ő sokkal jobban vonzani fogja mint én.


6.válaszadó: Ez nagyon pozitiv példa, csak a forditottja történik nálunk. Miután jöttem én, a vékonyka, barna hajjal, nem ez lett az ideálja, hanem ez után is az ellentéteim tetszenek neki :/

2018. márc. 22. 11:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ez nem számít. És meg ne próbálj olyanná válni amiről azt gondolod, hogy talán tetszene neki. A saját magad típusát bontsd ki. Az vonzó dolog, hogy magból kijön az adott növény, de annak semmi értelme, hogy a másik fajtává akarna válni. Szerintem az lenne a szerencsés, ha bíznál magadban. Akkor is, ha neki bejön egy másfajta lány is. Akkor is ez fog neki kelleni aki te vagy :)
2018. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Te jó ég. Én összetenném a két kezemet és lábamat, ha ilyen paraméterekkel rendelkező barátnőm lenne :D Erre itt vagy te, és pont egy olyan hülyét fogsz ki, akinek ez nem jó. Nem igazság! Miért van az, hogy az ilyen lányok sosem azok mellé kerülnek, akik igazán megbecsülnék őket?
2018. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!