Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam a párom? 27 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a párom? 27 évesen már öreg vagyok mindent újrakezdeni?

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt, 2 éve lakik nálam. Eleinte sem volt valami pazar, de mióta próbálkozunk a babával, teljesen tönkrement a szexuális életünk. Teljesen frigid lett. Hetekig elvan szex nélkül, amikor addig jutunk, akkor is sokszor csődöt mond. Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem érdekli, hogy "velem mi van". Mivel ez az állapot már 9 hónapja tart, kezdek egy kicsit besokallni. Mindezek ellenére nem hinném, hogy megcsal, bár biztos már nem vagyok ebben sem. Egyszerűen nem értem. Annyi mindent megpróbáltam már, de ezek rá nem igazán hatnak. De akkor mit csináljak vele?
2008. okt. 28. 21:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok! ^^
2014. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jo volt ezt olvasni:)
2015. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Örülök hogy jó híreket hallhattam :)
2016. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tök jó :) Azóta is minden rendben van?
2021. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!