Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálok rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, hogy nem vagyok elég neki?

Figyelt kérdés
Mindenhova elvisz a barátom, meg sokat törődik velem,mindent megtesz értem mégis más lányokkal flörtöl. Egyszer megujjazott egy lányt ami ki is derült, azóta megint írogat egy másiknak, annak írta is, hogy nem csalna meg engem újra, napokkal később pedig már "jó lenne talizni", meg a "másik lánynál legalább el tudtam érni,hogy küldjön képet". Nem értem most tényleg megint komolyan gondolja vagy csak vicc. Egyedül az vigasztal, hogy a lány Szlovákiában lakik.
2018. márc. 24. 18:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy miért vagy még vele?? :-O
2018. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,hogy Szlovákiában vagy a Badoo-n van-e qrvája.A lényeg,hogy téged porig aláz,mert megengeded neki.
2018. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!