Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 29vok Van egy6honapos babam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mariabekes kérdése:

29vok Van egy6honapos babam baratommal elek megint terhes vagyok, A parommal nem jovunk ki, irorsgban elek 4honapja koltozttunk ide ott akarom hagyni de nem merek mert felek 2 gyerekkel egyedul, Csaladomra nem szamithatok szereintettek?

Figyelt kérdés
2 gyerekkel nagyon nehez uj parkapcsolatot kezdeni?ti mit tenetek?

#felekazegyedullettol
2018. márc. 24. 22:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt a harmadik porontyod is megfoganna... Nyeld inkább le babám'!


-Ez egy jó tanács!!!


Új kapcsolat? -A meglévő kölköddel törődj inkább!

Hogyan iskolázod majd? - Főiskola esetleg albérlet ha nagyon előre szaladunk.... Ezeregy dolgot megkell adnod neki a szereteteden kívül!


De nem te csak magadra gondolsz, hogyan találj mást aki még terhesen is telepumpál?


Kicsi szívem, nagyon buta és felelőtlen vagy ahhoz, hogy engem kioktass, mert sem én sem a gyerekem nem hozta magát ilyen lehetetlen helyzetbe mint te.


Ha a gyerekednek biztos a jövője utánna ugrálj'-meg ha lesz mit felmutatnod szülőként!

2018. márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Megértettük a lényeget, hidd el. Te vagy az, aki "felse birja" fogni, amit írnak. Végtelenül ostoba vagy és csak potyogtatod a kölköt a semmire.
2018. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen amikor cigányok kiköltöznek Dublin-ba. Hidd el, a reptéren láttam már ilyet eleget.

Edd meg amit főztél!

2018. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha ilyen ostoba vagy, hogy egy szar kapcsolatba szült gyerek után nem tudsz védekezni, a te bajod :D
2018. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon segitokeszek vagytok meg rohadt intelligensek a valszotokbol erendoen szep napot!
2018. márc. 26. 12:41
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Te is intelligens vagy, ha egy gyerekkel kint meg egyel bent azon kattogsz, hogy honnan lesz új faszid. Ostoba liba.
2018. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!