Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked hogy esne ez az egész?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked hogy esne ez az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden a tegnap esti történtek:

Kora este mentem a barátomhoz (1,5 éve vagyunk együtt), hogy vele töltsem az estét/éjszakát. Általában nem megyünk sehová, a Tv előtt ülünk (amit már mondtam is neki, hogy engem ez mennyire zavar), tegnap is így volt. Az utóbbi időben úgy érzem, minta levegőnek nézne ha ott vagyok nála (alig beszél velem,stb..csak a Tv-t bámulja). Tegnap sem történt máshogy.

Elkezdte nézni a kabarét (nem zavartatva magát, hogy ott vagyok,...), és egy óra múlva, miután vége lett pedig eldöntötte, hogy néz egy 2,5 órás filmet. Én ekkor már nagyon besokaltam (mert nem azért mentem el hozzá,hogy velem nem törődve a tv-t nézze) és a film elején mondtam neki, hogy én felmegyek a szobájába aludni (este 9-kor!!!). Ő erre semmit nem lépett, semmit nem kérdezett, mit sem zavartatva nézte tovább a filmet 23:30-ig. Én e közbe álomba sírtam magam, annyira rosszul esett az egész.

Film után lefekszik hozzám, és szexre várva ébresztget....


Tette ezt mindezt úgy, hogy az utóbbi időben már többször mondtam neki, hogy sokszor levegőnek néz, ha ott vagyok és én több minőségi időt szeretnék vele tölteni.


Nagyon rosszul esett ez, mondtam is neki és ő ebben semmi olyat nem lát, ami miatt nekem rossz lehetne.


Te hogy éreznél ha veled történne ez?



2018. márc. 25. 16:54
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:
76%

Mennék is, hogy felvágjam az ereim...


Aztán az övét. Vagy előtte.

2018. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj veletek, hogy ti nem nők vagytok, hanem ilyen tutyimutyi kislányok.

Elmentek pityeregni a szobába, ahelyett, hogy szépen haza sétálnátok.


Arról már nem is ejtek szót, hogy mégis miféle preferencia alapján választotok, mert akinek ennyi EQ-ja sincs, hogy levágja a szituáció kellemetlenségét, az akkor az elején előadta a tenyerembe hamuzz játékot, vagy hogy? :-)

2018. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Csak azért nem mentem haza mert bár én mentem kocsival hozzá de húgom aztán el is vitte rögtön, mert szüksége volt rá.

Máskülönben nem maradtam volt továbbra is úgy ott!!!

2018. márc. 25. 17:02
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Taxi.

Miért változtatna bármit is? Csak bebújsz az ágyába durcizni.

2018. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem az a kérdés, miért nem mentél haza, hanem hogy egyáltalán minek mentél át. Írod, hogy ez a rendszer nálatok, odamész, le se szar, tv-zik, filmezik, te pedig teljesen megalázva érzed magad. Ezért jársz át? Mi ebben a jó neked?

Hány évesek vagytok egyébként? Nekem nem fér a fejembe, hogy 1,5 éves kapcsolatban, ha átmegy valaki a párjához, akkor a párja egyáltalán nem is törődik vele, és egyedül leül filmet nézni, és leszarja, mit csinál a másik. Ez nagyon ritkán olyan pároknál fordulhat csak elő, akik már nagyon hosszú évek óta együtt vannak és együtt is élnek, és elkezdenek eltávolodni egymástól és az egyik fél "bezár" a másikra. Félelmetes, hogy te ebben a kapcsolatban benne vagy egyáltalán. Az pedig a megalázás legteteje, hogy miután befejezte a filmet, még felkeltett téged, hogy szexeljetek. Miért nem akart veled akkor szexelni, amikor ott voltál? Miért fontosabb neki a tv, meg a filmek?

2018. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Azt írod, kora este mentél át, 9-kor már megvolt a dráma.

Ha nincs ilyenkor már tömegközlekedés, akkor is ha már van egy testvérem, megkérem, hogy szitu van, legyen már kedves értem jönni, vagy egy jóbarátomat kérem meg, addig meg gyalogok.

Te ugyanazon kényelmesség alapján fogsz bent ragadni egy ilyen kapcsolatban, mint ami alapján hagyod, hogy ürítőzsák legyél.

2018. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
91%
Megmondanám neki, hogy máskor akkor hívjon át magához, ha hajlandó törődni velem (nem mással közben). Ja, és ha már tv-zni kell, az a minimum, hogy közös megállapodás szerint néztek valamit...
2018. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Szarul esne, de az még jobban, hogy hagyom magam megalázni azzal, hogy továbbra is csak átjárok köpőcsészének használtatni magam.Szerintem magadon gondolkozz el az olyan kifogásokon kívül, hogy "dehátszeretem".Mégis mit szeretsz rajta, ha sza.rba se néz?
2018. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Velem ez nem történt volna meg, mert már rég szakítottam volna vele. Neked miért nincs önbecsülésed?
2018. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit állj a sarkadra, ha tudod, hogy ilyen és az utóbbi időben nem foglalkozik veled, akkor miért mentél át hozzá? Komolyan át kéne beszélnétek a dolgokat és lehetőleg akkor, amikor nem éppen tv-t néz.
2018. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!