Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt tudnátok tolerálni?

Figyelt kérdés
A barátomnak 3 szabadnapja van, aztán 3 napot dolgozik. Most éppen szabadnapos, ma volt a második. Az első napot, azaz a tegnapot teljes egészében motorszereléssel töltötte, este pedig hozzám se szólt és puffogott, mert nem lett jó a motor. Ma délelőtt 10kor elment motorversenyt nézni, azt mondta, 17 óra körül hazaér... Nyilván 20 óra körül írt, hogy elmegy inni a gyerekkel, akivel voltak (arról ne beszéljünk, hogy 16 éves kisfiúval lóg 33 éves létére) és hogy nem tudja, hogy jön haza (autóval mentek). Azóta semmi infóm róla. Holnap, vagy ki tudja mikor ér haza megint motort fog szerelni, mert műszakiztatni akarta most, az utolsó szabadnapján. Így azzal is elmegy majd a nap, velem meg egy percnyi "minőségi időt" (azt sem tudom már mi az) sem töltött. Ezt valaki el tudná viselni?
2018. márc. 26. 00:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, már meg se tud rázni egy ilyen szituáció. Persze elég szarul esik, és csak arra tudok gondolni, hogy régebben milyen jól elvoltunk, most meg le se szar. Már úgy tekintek rá, mint egy lakótársra lassan, akit néha látok. A 3 munkanapján 12 órát dolgozik, így akkor is csak aludni jár haza.
2018. márc. 26. 00:34
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Őt kritizálod mert egy gyerekkel lóg szabadidejében?

Nézd meg te kivel "jársz"! Ki a hülyébb szerinted?

2018. márc. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Akkor sem normális, hogy lassan 34 éves egy 16 évesben talál magának barátot, hiszen a gyereke lehetne...

Szóval szerinted sem normális, értem.

2018. márc. 26. 00:36
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

#2-essel értek egyet. Számomra teljesen érthetetlen, hogy minden nap jön pár nő, aki minden szrnak elhordja a pasiját/férjét, mégis velük vannak.

Ha ezt akarjátok, akkor ne rinyáljatok. Ez mérföldekkel gázabb, mint amikor a szűz srácok sorozatos próbálkozás után kérnek tanácsot.

2018. márc. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én nem hordtam el minden szarnak, szimplán leírtam a tényeket.
2018. márc. 26. 00:37
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Ti eggyutt eltek?

Ez a jo ember mit eszik, ki mos, takarit utana? Ne mondd, hogy te.

Jo vagy te ingyen cselednek, a szabadidejet meg a hibbijaira, haverjaira szanja.


Mar reg kibaxtam volna.

Ilyen embereknek van parjuk, mikor ezerszer normalisabb ferfi ismetoseim nem talalnak?


Igen, van olyan balek, aki elviseli. Te is.

2018. márc. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen, együtt élünk. És sajnos én...

Kezdtem belátni, hogy így van. Persze erre azt mondaná, hogy ő hívott motorversenyt nézni (kint állni a porban kb 6 órát, inkább kihagytam) és ráadásul még mindig ott lehetnék, ahol ő, úgy, hogy én nem is iszom.

2018. márc. 26. 01:31
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2018. márc. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem, én nem lennék együtt olyan férfivel, aki nem akar velem lenni. Te viszont tolerálod, hiszen vele vagy. Tehát neked ő megfelel. Ott fogod hagyni, mert nem foglalkozik veled? Nem. Akkor meg?
2018. márc. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen nők meg is érdemlik, hogy lábtörlőnek legyenek használva. Tudod, azt lehet kihasználni és hülyére venni, aki hagyja magát.
2018. márc. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!