Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok elég jó a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elég jó a páromnak?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni, nagyon kétségbe vagyok esve , már az őrület határán állok de senkitől sem tudok tanácsot kérni. Lassan 3éve vagyunk együtt a párommal, már úgyérzem hogy nem vagyok elég neki. Elég vékony alkatú lány vagyok, és mindig meg a nagyobb seggű és mellű csajok bámulása...sokat beszél a volt barátnőimről, és ami számomra fáj ahogy megjegyzést tesz más nők seggére hogy milyen nagy és fullos...nagyon rosszul esik...mert teljesen elveszi az önbizalmam..ezenkívül nagyon sok dologvan még ami miatt úgy érzem hogy nem vagyok elég neki..

Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2018. márc. 26. 08:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Így ismert meg, nem? Így tetszettél meg neki anno. Akkor nehogymár te változtass a külsődön, mert neki ez (már) nem felel meg.

Neked meg ne legyen már ilyen alacsony az igeny szinted, hogy egy ilyen tajparaszt p.ccsel beéred, aki a nagy mellek, meg nagy kofferen túl nem is lát. És még feszülsz is, hogy megfelelj őnagyságának.

Ha neki ennyire az az odeálja, akkor keressen olyat, ne téged tiporjon a földbe.

Te úgy vagy jó, ahogy vagy, biztos, hogy csinos vagy, és nagyon sok férfinek tetszel, tetszenél, csak az idióta barátod teletömte a fejed a nagy seggekkel, és teljesen lerontotta az önbecsülésed.

És ne hidd, hogyha felszedsz pár kg-ot akkor már tetszeni fogsz neki. A szerelem nem kg-okon múlik. Ha szeret, úgy szeressen ahogy vagy, pláne, hogy nem te változtál.

Neked abban kéne változtatnod, hogy nem hagyod tovább alázni magad, ha neki az kell, menjen a nagy seggűekhez. Önbecsülésre van szükséged, nem plusz súlyra.

2018. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: találj olyat, aki úgy szeret ahogy vagy! Én anno 52 kg voltam a 172 centimhez. Az akkori pasim folyamatosan azt mondta, hogy dagadt vagyok, nagy a seggem, úgysem kellek más pasinak. Kb.azt mondta, hogy örüljek neki, hogy megtűr ilyen disznó alkattal. Ha valaki bepróbálkozott nálam akkor azt mondta, hogy ne örüljek neki, úgyis csak dugni akar, másra nem kellenék neki. 5 hónapig voltam vele, a végén már én is elhittem, hogy egy ronda, dagadt állat vagyok.

Tizenéve élek a férjemmel aki imád, mindig elmondja, hogy én vagyok a legszebb nő a világon, mégis gátlásos maradtam sz@.ros 5 hónap miatt. A mai napig is takargatom magam a strandon stb. Elég volt ahhoz, hogy lerombolja az önbizalmam. Ha akkor tudtam volna amit most, az első ilyen beszólása után kivágtam volna. Ezért tanácsolom ezt neked is...

2018. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%

Te vagy a legjobb példa az örök érvényű törvényre: MINDIG A NŐKÖN MÚLIK EGY KAPCSOLAT!


Képzeld, én meg a feleségemért és a családomért élek, sosem mentem félre, kedveskedek, bókolok stb... Ennek folyományaként egy senki, nulla vagyok otthon, nincs szex, nincs figyelmesség, nincs intimitás. Na, akkor kérdezem én, melyik nemben van a hiba?


Te viszont a seggét nyalod egy tahónak, addig a normális férfiak meg szenvednek a női terrortól. Gratulálok, remélem elcseszel vagy 5 évet az életedből, és belőled is egy hímsoviniszta válik. Tényleg nem vagytok normálisak, nektek nőknek a lételemetek a szenvedés, vagy a férfiak szadizása. Ha újra születhetek, akkor tuti hogy egy utolsó paraszt lennék a nőkkel a szembe, az valahogy jobban tetszik nektek.

2018. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Felesleges a saját (nyilván nem egyedi) elcseszett életedet úgy beállítanod, mint ha ez lenne az általános. Én 13 éve élek együtt a férjemmel, sosem volt megcsalás. Ő is kinyalja az én seggem és nekem sincs olyan amit ne tennék meg neki/érte. Normális esetben ez kölcsönös, a ti esetetek nyilván nem normális. Akkor miért is vagy a sz.@rban ha ennyire utálod az egészet?
2018. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14-es. Sajnos igazad van! Ami velem történik az a tökéletesen végrehajtott érzelmi és mentális szadizmus. Mivel az idők alatt tökéletesen porrá rombolta a férfiasságom, az önbizalmam, a lendületem, képtelen vagyok kitörni belőle. Egy kívülálló azt mondaná, ugyan már, válj el. Nekem ehhez már nincs bátorságom és tököm. Nem kell velem foglalkozni, van ilyen is. Ebből látszik hogy tökéletesen alkalmatlan vagyok bármire is de legfőbb kép az életre.
2018. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!