Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez tönkre tenné a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tönkre tenné a kapcsolatot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy baratnőm akivel 5 hónapja vagyunk együtt és ő ebben az évben fog egyetemre menni. Mivel én is egyetemre járok, de levelezőre ezért úgy gondoltam, hogy össze költözhetnénk Pesten. Persze ha most kellene össze költözni én is úgy gondolnám, hogy ez még korai, de az össze költözésre csak Szeptemberben kerülne sor így azt érzem, hogy akkor már teljes mértékig vállalható lenne. Viszont most jön az ő vélemenye... azt gondolja, hogy ő ennek sose volt a híve, hogy így össze költözzenek párok. De azért jó lenne ha velem lehetne sokat. Ez sem egy igen sem egy nem. Az egyik legjobb baratnője már együtt lakik a barátjával és ők is így egyetem előtt költöztek össze, viszont ő inkább állanóan arról beszél, hogy a barátnői már nézik a közös lakás, meg ilyenek. Ez nekem nagyon rosszul esik, hogy én itthon feladnám érte a biztos állásomat, ő pedig mással néz lakást. Félek ha oda jutunk és nem engem választ akkor az nekem olyan törés lesz, hogy megromlik vele a kapcsolatom. Lehet hülyén hangzik, de tényleg komolyan gondolom ezzel a lánnyal és azért beszélek ilyeneket. Az, hogy én is költözzek össze haverokkal nem jöhet szóba, mert már laktam fent Pesten velük de nem volt jó. Szerintetek mit csinaljak?Én f21 baratnőm L20

2018. márc. 26. 09:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ez korrekt hozzáállás.

Legjobbakat nektek.

2018. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
46%

Nézd, kérdező! A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak. Hogy mi marad a nyomukban, az a pár érettségén, hozzáállásán múlik. Összeköltözésen gondolkodva vedd figyelembe ezt is.

Ha pedig a barátnőd nem szeret annyira, hogy össze akarjon veled költözni, nos, az nem az ő hibája.

2018. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nyílván az én hibám, de nem szeretnék vitatkozni illetve leirni a kapcsolatunk tobbi reszet..nem erről szól a kérdés, hogy miért szeret vagy miért nem.
2018. márc. 27. 20:31
 24/27 anonim ***** válasza:
Ilyen korban igen nagy elvárás összeköltözni hisz szinte még gyerekek vagytok. Élni akar, nem rögtön beleugrani a tanulás-dolgozás-mosás-főzés-barát kiszolgálása mókuskerékbe, és igaza is van.
2018. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

visszagondolva, én 20-21 évesen totál nem voltam érett arra, hogy összeköltözzek a barátommal. meg sem fordult egyikünk fejében sem. olyan gyerek még az ember ennyi idősen. nyilván vannak kivételek, de az a kisebbség.

megértem a barátnődet, attól még szerethet, ha nem akar ennyire felnőtt életet élni. beszéld meg vele szerintem ezt nyíltan. hogy miért nem akar veled összeköltözni, nem tervez-e veled komolyan, vagy egyszerűen nem érett meg rá.

lehet, hogy mindkettő, de lehet, hogy simán csak korai, és nem arra gondolok, hogy csak 5 hónapja vagytok együtt, hanem hogy csak 20 éves.

2018. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem. De valóban nagyon fájna. De inkább találd meg vele közös hangot s beszéljétek meg. Nagyon nem szeretném, ez így alakuljon. Egyértelműen veled kéne terveznie. Ez nem azt jelenti, választ akármit, akárkit! Azt látom, nagyon könnyedén meg tudnád oldani, bogy veled költözzön össze.
2018. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom 20 évesen még nem arra vágyik, hogy a szros gatyáidat mossa két zh között. Ettől még szerethet és gondolhatja komolyan. Gondolom a haverjaiddal is azért nem volt jó élni mert azok gondoskodnak rólad.
2018. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!