Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is az a helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is az a helyes, hogy nem támogatom a barátnőmet abban, hogy többet hízzin?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk is duci volt (164 cm, 70kg), nem is volt ellenemre, szeretem ha egy nőn van pár plusz kiló, és miután látta, hogy mennyire szeretem a testét (is), el kezdett arra célozgatni, hogy szebbnek érezné magát ha még hízna, akkor azt mondtam, hogy nem feltétlen lenne ellenemre, de jól gondolja meg, és legyen egy határ.

Most 87 kiló és még mindig "zabál", sajnos szebben nem tudom mondani... A mozgással is szinte teljesen felhagyott.

Én már egyre inkább aggódom érte, próbálom lebeszélni arról, hogy folytassa, de hiába, jól érzi magát a testében, nem lehet meggyőzni.

Én így is szépnek találom, de az egészsége miatt nem szeretném ha tovább hízna.


Ez lehet olyan testképzavar mint az anorexia? Csak itt fordítva.


2018. márc. 26. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Jöhet a piros kéz zápor, de mégis mi jó abban, ha egy hegyoldal az ember?

Vidd orvoshoz.

2018. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem amikor arra célozgatott Neked, hogy "szebbnek érezné magát, ha hízna", akkor kellett volna határozottan leoltanod. Nem kellett volna bíztatnod. Most már nehezebb lesz sokkal.
2018. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, inverz anorexia a neve, ugyanolyan mentális betegség.


Pszichológushoz próbáld elküldeni, vagy menjetek el sportolni, bármi, de ez se nem szexi, se nem egészséges.

2018. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Van a TLC csatornan az a musor hogy Elet 250 kilo felett, nezess meg vele par reszt, hogy milyen undorito mikor valaki ennyire elhanyagolja magat, hogy mar szinte szetfolyik, ha ezt akarja o tudja, de nem batoritsd erre, ez mar az egeszsegenek sem jo
2018. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Igen, ez sajnos testképzavar lehet.

Egy pszichológus is elférne a történetben, mert ha ő nem látja, hogy ez probléma, akkor te laikusként nem fogod tudni meggyőzni.


22/N

2018. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg egyszerűen nem hajlandó lemondani a nasiról, édességről, cukorról és inkább azt mondja, hogy így érzi jól magát, minthogy tenne ellene. Ez a könnyebbik megoldás.
2018. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6 Akkor folyton azon hisztizne, hogy kövér, nem merne kimenni a strandra. Szerintem azt, hogy elégedett-e valaki a testével vagy sem, nem igazán lehet megjátszani, főleg nem egy párkapcsolatban.


22/N

2018. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#3 Az, hogy szexi vagy sem elég szubjektív, nekem így is nagyon vonzó, sőt 100 kilósan is az lenne (részben, mert szeretem, részven mert mindig is ez vonzott), de az egészségét fontosabbnak tartom és nem aakarom, hogy bármi baja legyen.


Edzeni mindig hívom, régen közösen jártunk, de 1,5 éve abbahagyta, hiába bíztatom, hogy jó lenne neki, mindig azzal jön, hogy nem akar fogyni, és ne is akarjam rávenni. A másik kedvence, hogy azt hitte, hogy az én személyemven talált végre valakit aki olyannam fogadja el amilyen és aki mellett kibontakozhat...

Elmondta, hogy mindig is meg akart hízni, de amíg a szüleivel lakott, suliba járt nem mert jobban belevágni.


Félek ha nem támogatom, vagy legalább tűröm, amit csinál, el fogom veszteni, de abban sem akarok asszisztálni amit most tesz.

Mondtam neki, ha fogyni nem is akar, legalább álljon le, de nem...


Lehet pszichológus kéne, de nem tudom, hogy adjam elő neki.

2018. márc. 26. 15:58
 9/13 A kérdező kommentje:

#6 Nem, ő tényleg szereti a testét, nem szégyenlős, bikiniben is simán elmegy strandolni, szereti az olyan ruhákat amik kiemelik a piciját stb.

Nem is feltétlen a sok nassolás ami miatt hízik, hanem a nagy adagok, simán 2x vagy 3x annyit is megeszik néha mint én.

A 17 kiló nagy részét 1,5 év alatt szedte fel (2 éve vagyunk együtt).

2018. márc. 26. 16:03
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Okés, legyen szexi, kinek-mi, de te nem aggódsz érte?!


- ízületi bajok, nekem nincs túlsúlyom, sőt, még hízhatnék is, de a térdem iszonyat rossz, és ezt a keveset is alig bírja (169/53)

- szívproblémák

- magas vérnyomás, magas koleszterinszint

- tüdőbajok, légzési nehézségek

- izzadás "ló"-szinten, stb.


Nemsokára előjönnek nála ezek a problémák.


Más: gyereket NE válallj vele, míg nem fogy le olyan 20 kilót!

2018. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!