Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk eggyütt igazából a kapvsolat elejétől vannak problémák, ami eleinte nagyon zavart, hogy nem foglalkozott velem annyit és ha foglalkozott is nsm ugy ahogy én akartam. Én egy romantikus ember vagyok sokszor emlegettem neki hogy jó lenne ha kicsit többet törödne velem és még ha ő nem is az a rantikus akkor megértem csak törödjön velem.

De neki mindig minden fontosabb volt a gép, a kutya, a család mindig én voltam az utolsó.

Egy ideje már sokat is veszekszünk és többszőr szakitani akartam vele de mindig könyörgött ne hagyjam el amit nem értek mert néha azt mondja hogy megváltoztam és neki nem fájna ha elhagynám ez nekem nagyon fájt és akkor felhoztam szakitsunk erre megint könyörgött ne tegyem.

Mire jó ez? Ha nem foglalkozik velem és ilyeneket mond miért könyörög ne szakotsak vele?

Még annyi hogy neten mindig szépeket ir nekem de szemelyesen már teljesen más

L/24 F/27


2018. márc. 27. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért könyörög, mert kötődik és fél az egyedülléttől.
2018. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Az emberek félnek a magánytól, ezért benne maradnak egy olyan kapcsolatba, ami nem teszi őket boldoggá, nem érzik benne magukat jól. Nyugi, ilyen a felnőtt élet, a kapcsolatod egy a millió közül. Bár ez nem vigasz.
2018. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Már ne is haragudj, de ostobaság versenyre kelni a kutyával meg a családdal, hogy ki a fontosabb. A gép már más tészta. De gondold végig egy kicsit. Melyik a stabilabb a barátod életében? Te vagy a családja? A családjával és a kutyájával ellentétben te éppen el akarod hagyni a barátodat. Lökött tyúk, ébresztő! Szeret téged ez a pasi, de értsd meg, hogy nem csak Te létezel a világon.
2018. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem ez veszett fejsze nyele .Utolag kapàlozik eddig ott volt a lehetőség .De te tudod ha szereted akkor beszélj ujra vele és ha nem vàltoztat rövid időn belül akkor dobd ki .
2018. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert megteheti, ugyanis nincs benned annyi mersz, hogy kidobd. Könyörög picit és máris ugyanúgy együtt maradsz vele.


Az én exem életében is létfontosságú volt a családja, a fényképezőgépe és a barátai.


1 év után felfogtam, hogy nekem ott nem terem babér, mert mindig én leszek az utolsó az életében.

Szakítottam, életem legjobb döntése volt, mert egy olyan férfival élek már együtt, akire számíthatok, és akivel KözÖSEN tervezünk, nem anyuci véleménye alapján.


Az exem amúgy 34 éves, én voltam az első és egyetlen kapcsolata - vajon miért?

2018. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!