Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokkal jobb lett volna hazudni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal jobb lett volna hazudni?

Figyelt kérdés

Hazugsággal megmenthettem volna a kapcsolatom, és a lelki épségemet is.

Mikor elmondam az igazat, elbasztam az egeszet. Normális ez?



2018. márc. 27. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi volt az igazság, amit elmondtál?
2018. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem hazugsággal kell megoldani a problémákat.
2018. márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Hmm...nosztalgikus.

Emlekszem....tavaj majusban vallottam br valamit a most mar volt baratnomnek. Tudtam, hogy a pokol fog ram zudulni, tudtam, hogy jonni fog a fortelem a magany es a fajdamom, mert elfog hagyni....tudtam....elmondtam neki...nem megcsalas volt, nem haramidik fel....mas volt. Elmondtam.

Tavaj majus ota egyedul vagyok, eszem az ideget. Azert mondtam el neki mert megerdemelte az igaszsagot, es azert is mert oszinte vagyok magamhoz.


Elegge kivagyok mar. Es gondolkozom azon, hogy oke....elmondtam neki....megerdemelte az igazsagot....de megerte az igazsag azt, hogy most itt legyek? Jobb lett volna titkolni orokre es most boldog lennek ugy mint reg.

Jelen pillanatban visszamennek az idoben es hallgatnek mint a sir.

2018. márc. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Bocsanat a hibakert.

Tavaly*

2018. márc. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hazugságnak és kamuzásnak sosincs értelme. Csak ideig-óráig elkerülöd vele az elkerülhetetlent. Szerintem egy olyan kapcsolatnak nincs értelme, amit hazugsággal kell "megmenteni".
2018. márc. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Enyje, nem kellett volna olyan helyzetet generálni ,amiben hazudni kell és nincs probléma.
2018. márc. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha férfi vagy, akkor igen, jobb lett volna hazudni. Nőkkel nem szabad őszintének lenni.
2018. márc. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!