Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Hogy akar gyereket az ilyen?

Figyelt kérdés
Párom gyereket akar,fenn hangon hangoztatja, hogy ő erre vágyik,holott szerintem csak azért mert követi a menetrendet...mikor itt volt testvérem két éves kisgyerek nálunk,alig bírta ki,nem láttam rajta,hogy szeretne a gyerekeket. És őrült,mikor elmentek,mert hogy túl hangos volt a gyerek és eleven. Van egy két éves unokaöccse,le sem szarja mikor találkozik vele.
2018. márc. 28. 11:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi a vulgaritásért, de akkor mi a faxnak vagytok még együtt???
2018. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%

Ha te nem szeretnél tőle gyereket, akkor mi a kérdés? :)


Egyébként szokták mondani, hogy a gyerek olyan, mint a fing, mindenki csak a sajátját viseli el.

Szóval az, hogy másokétól a hideg kirázza, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy a sajátjához ne lenne majd türelme. Én sem szeretem más gyerekét, de ha az én jövőbeli gyerekemre gondolok, mindig melegség fog el. :)

2018. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Más gyereket ensem bírom elviselni, nem is foglalkozom másveval, párom fia már 16 és nekem is van gyerekem, ők soha nem idegesítenek.

N26

2018. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lehet a saját gyerekével másképp bánna. Másé engem sem érdekel túlzottan, mert nem az enyém, de ha lenne egy saját gyerekem, akkor érte a tűzbe mennék.


22/N

2018. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én utálom más gyerekét, minél kevesebbet van itt, annál jobb, a sajátomért ellenben tűzbe mennék.


33 ffi

2018. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!