Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt olyan, hogy a párotokat valami miatt nem akartátok bemutatni a családotoknak? És ha igen mi volt az ok?

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
A fèrjem anno nagyon halogatta, hogy bemutasson a szüleinek. Az oka az volt, hogy szègyellte az apját. Volt rá oka, elviselhetetlen apja van, mindig mindenhol lejáratta. Hosszú èvek óta nem tartjuk velük a kapcsolatot, már az esküvőnkön sem voltak ott, az unokájukat sem ismerik.
2018. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Az, hogy ocsmány volt, és drogot is termesztett.
2018. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen, pedig jobban tettem volna, amilyenek a szüleim, ha most összejönnék valakivel, én is halogatnám ezt a találkozást, és előtte jó alaposan felkészíteném a páromat, hogy mire számítson.
2018. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szégyelltem a srácot, mert nem volt valami jól öltözött és igényes sem, okos meg pláne nem. Nemsokra rá szakítottunk, fogalmam sincs mi ütött belém :D
2018. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Esetemben nem a párom a gond, hanem a szüleim. Anyám mentális beteg, amúgy is elviselhetetlen, kétszínű természettel. Apám kényszeres hazudozó és mindig rosszban sántikál. Két ilyen ember gyermekeként mindig a "milyen ne legyek soha" példa lebegett a szemem előtt. Az otthonunk sem szép, finoman szólva sem. Anyám mentális betegsége az egészen látszik.

Ráadásul mikor fél év után be akartam mutatni, anyámék kitalálták, hogy hát ne, mert hát korai, Ő se vihetett senkit haza, stb... ami persze mind kifogás volt: később beismerte, hogy megijedt, hogy a kicsi fiacskáját elveszíti (azaz engem - itt kivertem a balhét), meg hát szégyelli, milyen körülmények közt élünk. Jó mondtam, rendben. De egyrészt nem gyakorolnak azzal isteni kegyet, hogy megismerik. Másrészt szülőként inkább kíváncsinak kellett volna lenniük, kivel van a fiuk, szerintem. Megmondtam, hogy ezt elb**tátok, mert akkor később sem mutatom be, de ha netán lesz esküvő, ott sem lesznek vendégek és egyébként is, távol lehet tőlünk maradni teljesen, mivel innentől nem vagyok rájuk többé kíváncsi.


És mi a bajuk vele? Nos az, hogy 14 év van köztük. Csakhogy: nekik nincs joguk ítélkezni a választottam fölött. Sem pedig megkérdezi. Főleg, hogy a párom jobb ember, mint ők ketten együttvéve valaha is voltak.


Számomra pedig teljesen alap, hogy mindig a párom mellett állok ki, mert Ő a választottam és vele képzelem el a jövőmet.


Gondolom mondanom sem kell, ezek után a párom sem érzett túl nagy késztetést a megismerésükre.


Én magam ismerem az "anyósom" és nagyon jól megvagyunk.


27/F

2018. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem szégyellem, de én is halogattam elmondani a származása miatt. Szemétség volt tőlem én választottam. A párom helyében én dobtam is volna magam. Féltem az otthoni reakcióktól, ami persze meg is volt.
2018. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!