Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha többé nem leszek szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha többé nem leszek szerelmes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Röviden tömören. Volt 3 éves kapcsolatom. 1 éve ért véget. Belé voltam zúgva utolsó napig (talán még most is) amikor mondta soha többet nem akar látni, még élni szeretne. Azóta nem vagyok igazán boldog hónapokid egy sírós pocsogóvá váltam. Tengek lengek elvagyok. Voltak egy éjszakás kalandjaim, rövidebb kapcsolatok. Most van egy a lány mindent meg ad, normális, okos, szép, nincs miért ne szeressem. De nincs meg a tűz. Ha el menne lehet nem sírnék nem lennék szomorú se. Ez idővel kialakul? Lehetek újra szerelmes?
2018. márc. 28. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 4 éve ért véget hasonló szerelmi kapcsolatom. Olyasmi volt, mint ami neked is, azóta pedig olyan mint neked is.


4 éve. Nem voltam másba szerelmes, minden nap eszembe jut. Voltak szexkapcsolataim, próbálkoztam egyszer-kétszer kapcsolatokkal, de nem szerettem viszont bennük a másikat. Nem tudom megmondani mi lesz veled majd egyszer, de nekem négy év nem volt elég hogy változzanak a dolgok nálam.

2018. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, szintén egy csődtömeg lettem utána. Most 3 és fél év után újra szerelmes vagyok :) Nekem is voltak egyéjszakások, kapcsolat ami semmit nem jelentett... de most.. ég a tűz..


Mindenen túl lehet jutni! Fel a fejjel.

2018. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!