Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradhattunk volna?

Figyelt kérdés

Mindennek ellenére együtt maradhattunk volna, ha õ is higgadtabb, meg én is máshogy viselkedem.

De nem csak egy, hanem több szituációban.

Megbeszélhettünk volna mindent. Csak õ túlzottan szex orientált volt, lelki témákban türelmetlen. Én meg csalódott. Nem láttunk ki ebbõl, csak éreztem, ahogy fokozatosan romlik meg.

Mit lehetett volna tenni? Ès most mit tehetnék? :(

Már 1éve vége van. :(

Akkor nem láttam, hogy mit lehetne tenni a kapcsolatunkért...



2018. márc. 29. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb. szóról szóra ugyanezek a gondolatok vannak a fejemben nekem is, annyi különbséggel, hogy itt "ő" az én, "én" pedig ő és több mint 2 éve vége van. Ez van, tenni úgysem nagyon tudsz mást.

Exem szavait tudom idézni amiket nem egész 4 órával ezelőtt írt nekem.


"De igen de igazabol nem tudok mit kezdeni vele es nem is kulonosebben erdekel".


Ez van, ennyi.

2018. márc. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Neked 1 éve,Jaguárnak meg 2?

Mi a fas*ért gyötritek magatokat a multon? Ez már elmult!

Talán meg is érteném a kérdést,ha max 1-2hónapja történt volna,de igy lényegét veszti.

2018. márc. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én abban hiszek, hogy okkal történt a szakítás. Ami eddig probléma volt, a későbbiekben is ugyanúgy kiütközne, hiszen az alaptermészetét az ember nem tudja megváltoztatni, vagy csak egy ideig, nem pedig örökre.

Mivel írod, hogy egy éve vége, ez már több mint valószínű, hogy csak neked okoz ilyen kétségeket, érzéseket, és a volt barátod már továbblépett.

Arra kellene koncentrálnod, hogy elfelejtsd, és ne a jóra gondolj csak vele kapcsolatban, hanem racionálisan átgondold a kapcsolatotok során fellépő problémákat, és azok okait is. Ne pedig arra, hogy mi lett volna, ha máshogyan viselkedtek. Engedd el, mert így magadtól veszed el a lehetőséget a továbblépésre, és hogy megismerhess valakit, akivel boldogabb lehetsz. Ugyanez igaz Jaguarra is.

2018. márc. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 éve? 1 évvel szakítás után jöttem össze a párommal, akivel akkor már féléve ismerkedtem...


Tovább kéne lépni és nem sajnáltatni magadat.

2018. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!