Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok egy ilyen ferfival?

Figyelt kérdés
Nem tudom ez masnak problemat jelentene e.Veszelyeztetett terhes vagyok,nehezen jott ossze a baba.Tervezett baba,ferjem nagyon varta....mindennap progeszteront kapok, beultetessel lett babank.Vigyaznom kellene magamra,pihenni de a ferjem mintha inkabb irigyelne ezt tolem,hevereszesnek veszi ,felesleges lustalkodasnak. Hozzateszem egykekent nott fel, sokszor okozott mar problemat az onzo viselkedese. Pl. Estenkent sokat fekszem mert gorcsol a hasam ,hatrahajlo mrhem miatt a szalagok 20.hetig fognak fajni a dokim szerint, Parom gepiesen megkerdezi fozzon egy teat, majd mikor nem kerek otthagy magamra es este 10-ig tevezik munka utan. Vagy kitalalja menjunk ki a kertbe dolgozni,gyomlalni ,amit en a hajolgatas miatt most nem tennek. Egyebkent mikor legutobb gorcsoltem vegignezte hogy a pizzarendelos papirert kimenjek a szobabol, es felhivjam a pizzeriat mert erom nem volt fozni. Neha olyan erzesem van mintha nem hinne el a fajdalmaim. Vagy elvezne ezt.Amikor megjott a pizzas es atvette az etelt,en a szobaban fekudtem o visszambent tevezni de nem szolt hogy ehetek. Szerintetek?
2018. márc. 29. 12:12
1 2
 1/19 anonim válasza:
81%
Kicsit fura a viselkedése, kicsit azokra az apukákra vall ez, akik nem akarták a terhességet, de mivel a te férjed akarta, így eléggé érdekes ez a viselkedés.
2018. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%

Tulreagalod, es orulhetsz ha nem hagy ott ha igy hisztizel!

Vegignezte ahogy eloveszed a pizzas papirt ????


Szedd mar ossze magad !

2018. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha eddig megfelelt ez a tapló viselkedés - már pedig megfelelt, hiszen közös gyereket vállaltatok - akkor most miért nem?
2018. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Most komolyan nincs szád, görcsölök, rendelj pizzát, légyszi enni akarok én is. Szép gyereknevelés lesz ez, mindenki agyal és senki nem beszél.
2018. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Mit csinálnék? Hát gyereket biztos nem.
2018. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

"Egyebkent mikor legutobb gorcsoltem vegignezte hogy a pizzarendelos papirert kimenjek a szobabol, es felhivjam a pizzeriat mert erom nem volt fozni. "


Azért egy pizza rendelésbe ne halj már bele.... Amúgy meg ha tudtad, hogy önző és volt ebből már problémátok, minek vállaltál vele gyereket?

2018. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Nézd, számomra az önzőség az egyik legtaszítóbb emberi tulajdonság, úgyhogy biztosan nem mentem volna hozzá egy önző férfihez. Nem tudom, volt-e lehetőséged kiismerni, de ha igen, hiba volt, hogy bíztál abban, hogy a baba hatására majd változik. Minden nőnek meg kellene értenie, hogy a gyerekvállalás egy olyan túlfeszített élethelyzet, amely az emberek többségéből a negatív vonásokat hozza elő, a nőből is és a férfiból is. Ha a nő alapvetően nem bírja a fájdalmat, hisztisebb, sértődősebb fajta, vagy éppen annyira független életet élt a gyerek előtt, annak a nőnek pokoli lehet a várandósság, és egy igazi sárkánnyá válhat. Ugyanez a férfival, ha a te férjed alapvetően önző, a te kiszolgáltatott helyzeted, az, hogy most te vagy a középpontban csak méginkább felerősíti az önzését.

Szval sajnálom, sztem nem lesz magától jobb a helyzet. Mindenképpen ki kell nyitnod a szád. Te hogy szoktál reagálni? Felháborodsz és kikéred magadnak, kulturált megbeszélést kezdeményezel vagy mártírkodsz, és csendben szenvedsz?

Ha valóban rosszul viseled a terhességed, fájdalmaid vannak, és egyébként a doki sem javasolja az igénybevételt, ezt meg kell értetned a férjeddel a közös gyermeketek érdekében. Nyisd ki a szád, és mondd meg neki, hogy most görcsölsz, legyen szíves pizzát rendelni. Vagy ha órákra átmegy a másik szobába tévézni, kérd meg kedvesen, hogy pl. segítsen vacsorát készíteni, mert neked nehezen megy. Ne hagyd magad!

Nem kell csendben szenvedni! Ide is írt néhány olyan anyuka, aki szerint eltúlzod. Hát szerintem meg a terhesség (bár nem betegség), de egy nagyon megváltozott fizikai állapot. Ne akarjunk már úgy tenni, mintha az anyának kutyakötelessége lenne átszellemült mosollyal az arcán viselnie a görcsöket, rosszulléteket, hányingert, nonstop gyomorégést. És nehogy már leessen a férfi kezéről a gyűrű, ha néha a felesége helyett neki kellene pizzát rendelnie vagy elkészíteni a vacsorát, ne adj' isten néha odamenni a görcsölő feleségéhez megkérdezni, hogy van-e szüksége valamire.

Vannak férfiak, akik nagyon el tudnak szállni, és ezt pont ezek a hősanyák erősítik bennük, akik szerint a terhesség sétagalopp. Nem az, és jó lenne, ha nem felejtenék el egyes férfiak, hogy a baba közös döntés (jó esetben): a fizikai terhet csak az anya cipeli, viszont a lelki és egyébb terhet meg kell osztaniuk.

Kérdező! Állj ki magadért!

2018. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7-esnek igaza van a tobbieket lepontoztam
2018. márc. 29. 14:49
 9/19 A kérdező kommentje:
Hrtvegen kirandulni akar ,olyan helyen ahol lepcsozni kell, ezt se ertette hogy most nem szabad
2018. márc. 29. 14:51
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
A görcsökre szedj magnéziumot. Nem akarlak bántani,de jobb lenne ha mozognál. Én három gyereket szültem progeszeronnal,hátrahajló méhhel. A másodikat úgy,hogy az elsőt terhesen cipelni,emelgetni kellett még. Minden nap főztem,rend volt,tiszta vasalt ruha. Kertes házban lakunk,kertet,udvart rendeztem. Egy kicsit kapd össze magad,mert ha a férjed ilyen "segítőkész" és önző akkor később még rosszabb lesz. Az ilyen apukák szoktak átköltözni a másik szobába,mert a gyerektől nem tudnak aludni. Aztán majd kiköt egy másik nőnél aki nem fáradt,gyűrött és nyűgös.
2018. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!