Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok egy ilyen ferfival?

Figyelt kérdés
Nem tudom ez masnak problemat jelentene e.Veszelyeztetett terhes vagyok,nehezen jott ossze a baba.Tervezett baba,ferjem nagyon varta....mindennap progeszteront kapok, beultetessel lett babank.Vigyaznom kellene magamra,pihenni de a ferjem mintha inkabb irigyelne ezt tolem,hevereszesnek veszi ,felesleges lustalkodasnak. Hozzateszem egykekent nott fel, sokszor okozott mar problemat az onzo viselkedese. Pl. Estenkent sokat fekszem mert gorcsol a hasam ,hatrahajlo mrhem miatt a szalagok 20.hetig fognak fajni a dokim szerint, Parom gepiesen megkerdezi fozzon egy teat, majd mikor nem kerek otthagy magamra es este 10-ig tevezik munka utan. Vagy kitalalja menjunk ki a kertbe dolgozni,gyomlalni ,amit en a hajolgatas miatt most nem tennek. Egyebkent mikor legutobb gorcsoltem vegignezte hogy a pizzarendelos papirert kimenjek a szobabol, es felhivjam a pizzeriat mert erom nem volt fozni. Neha olyan erzesem van mintha nem hinne el a fajdalmaim. Vagy elvezne ezt.Amikor megjott a pizzas es atvette az etelt,en a szobaban fekudtem o visszambent tevezni de nem szolt hogy ehetek. Szerintetek?
2018. márc. 29. 12:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ha megszuletik en nem banom ha visszakoltozok anyamekhoz. Borzasztoan viselkedik miota terhes vagyok. Elotte csak aprosagokban nyilvanult meg az onzese pl.felzabalt mindent, banant nem hagyta meg. De ugye ki szakit egy banan megeveseert?
2018. márc. 29. 15:05
 12/19 anonim ***** válasza:

Ott már nem csak a banán megevese volt gondolom a probléma...

Ott hagynám az ilyen férfit,ha nem tudja megérteni hogy kicsit pihenned kell.amúgy valamennyit tényleg mozoghatnal Napközben.szerintem a kertészkedésnel is kimehetsz vele nyugodtan(legalább levegőzől).

Beszéld meg vele ezt a dolgot.ha meg nem megy akkor nem kell erőltetni mert csak meg fog ölni ez a helyzet a gyer megszületése után amikor még fáradt is leszel stb....

2018. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
De olyat is csinalt pl hogy kulfoldon voltunk sokara ertunk a szallasra, azt mondta elmegyunk vacsorazni.5-6 orat itaztunk,majd megalltunk egy tescoban,ott meg minden igeretet elfelejtve kinai tesztat evett( tudja hogy utalom)....szerintetek ezt direkt csinalja?Sosem veszekedtem vele,talan lehet ez a baj...de az ugatas nem old meg semmit
2018. márc. 29. 16:30
 14/19 A kérdező kommentje:
Ja es miutan o jollakott en le voltam szarva.Fogalmam sincs ilyet miert csinal,minek igeri meg? Ha tudom veszek magamnak hideg etelt a tescoban vacsorara
2018. márc. 29. 16:32
 15/19 anonim ***** válasza:
10%
Most már be kellene fejezni a kamuzást.
2018. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
Mégis miért vállaltál vele gyereket? Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát
2018. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
64%

Jesszus. A terhesség nem betegség, fekudj korhazba, ha ennyire nem birod.

Mi lesz,ha otthon leszel a gyerekkel?

Rendeltél egy pizzát? Ha ez megrölteto volt, akk egesz nap nem csinalsz semmit?

Lehet szedni magneziumot.

Ertem,h pihenned kell,de ez tulzas.

Ezt ugy mondom,h szultem.

2018. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
61%

"Amikor megjott a pizzas es atvette az etelt,en a szobaban fekudtem o visszambent tevezni de nem szolt hogy ehetek. "

Engedély kell hozzá hohy egyél?????? Komolyan nem értem, minek vagy ebben a kapcsolatban és minek vállaltál vele gyereket

2018. márc. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez a pali sohasem volt gondoskodó,ez még inkább kiütközik a terhességed alatt,mert most többet várnál tőle.Én nem akarok gyereket,de ha terhes lennék,igenis elvárnám hogy a férjem lesse minden kívánságomat,kedveskedjen,stb.Ha ezt nem tenné meg,iszonyú csalódott lennék,és szerintem el is válnék.
2018. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!