Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csúnya, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya, ha egy lánynak vastag, izmos a vádlija, vagy inkább tetszik?

Figyelt kérdés
Szégyelltem régebben mindig,hogy vastag a vádlim, de úgy,hogy izmos, a testem meg vékony, elég nagy mellekkel. Alacsony is vagyok. Ma szoknyában jöttem dolgozni és beszólt egyik kollégám, hogy milyen vastag a lábam, meg fehér és ráadásul van rajta alig észrevehető fogyási csík. Meg kell, hogy mondjam nagyon rosszul esett. Szeretném,ha a jövendőbeli párom elfogadná ezt, de szégyellni fogom előtte és már azon is gondolkodom, hogy felvegyek-e szoknyát. Tudom,hogy nem kellene adnom mások véleményére, de olyan zavaró már,hogy megjegyzik a lábaimat.
2010. jún. 11. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a kollegád egy paraszt. ne hagyd, hogy befolyásolja az önbecsülésed!
2010. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha a vádli izmos az korrekt, csak sajnos sok lánynak vastag a bokája. A vastag bokától még a férfi is tuskólábú lesz. A fehér vastag láb (esetleg fekete szőrrel) gondolom már irritálta a kollégádat.
2010. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
igen, csúnya. anakondának hívom
2010. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Vegyél 1 Rockstar energia italt, jobb lesz!;)
2010. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

mekkora hülyék vagytok! az izmos, feszes láb és vádli bejön a pasiknak!

am meg...alacsony vagy, vékony, nagy mellekkel azt írtad, nem? nem hangik ugy mintha quasimodo női megfelelője lennél.... csomo pasinak ez jön be

2010. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, nekem nagyon bejön az izmos vádli, ha nagy mellekkel párosul, az még jobb, ha a vombok is izmosak, az a menyország:) Szóval, ne foglalkozz a kollégáddal, a sok itteni trollt meg szard le. Ja a kollegád biztos tökéletes testű ugye?
2010. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A normális kommentelőknek köszönöm.

Itt is megmutatkozik egyébként, hogy milyen egyes férfiak hozzáállása a nőkhöz, persze szívesen megnéznék róluk egy egész alakos fotót, biztos mind adonisz külsejű párosulva jómodorral és értelemmel.

Egyébként igen, vékony vagyok, vékony a bokám is, az arcom szép, csak a vádlim az,amit szégyellek sokszor pont az ilyen tahó férfiak miatt.

2010. jún. 11. 17:04
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem szőrös a lábam, az a kategória amit te említesz már az igénytelenség fogalma alá tartozik. Egyébként meg senki kedvéért nem mennék aszalódni a szoláriumba, ha megyek akkor csak azért, hogy jobban tetszem magamnak és ne égjen le a bőröm hamar a napon, de ezt csak nagyon mértékkel.
2010. jún. 11. 17:08
 9/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó a ma 11:17-esnek szólt.
2010. jún. 11. 17:08
 10/15 anonim ***** válasza:

Hidd el, sok pasinak bejön az izmos láb, azon belül is a formás, izmos vádli. Ne törődj azzal a taplóval! Aki szeret, az elfogad, nem egy vádli miatt fog szeretni, vagy nem szeretni. Én kifejezetten szeretem az izmos vádlikat, több barátnőmnek volt ilyen. Lehet, azért is, mert én is sportos vagyok és rajtam ia van némi izom. :)

20/F

2010. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!