Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer szerelmes belém, egyszer nem, miért van ez?

Figyelt kérdés

A volt barátommal most szakitottunk,mert ő már nem szerelmes belém. 3évig voltunk együtt, de tobbszor is mondta ezt a kapcsolat alatt es mondtam akkor hogy hagyjuk egymast de akkor o meg folyton elkezdett kaparni utnanam es azt mondta hogy senki irant nem erzett ilyet, mint irantam. Meg hogy en vagyok neki az igazi stb.. Bezzeg mikor en akartam vele szakitani akkor halalosan szerelmes volt belem es nem is engedte(mondjuk en nem azert akartam mert nem voltam szerelmes).

Most akkor ezek hazusagok voltak? Vagy miert volt ilyen ingadozo nala ez a dolog? Már nem fogadnam vissza,mert nagyon sokat szenvedtem emiatt. De azért érdekelne,hogy ti hogy latjatok.


2018. márc. 29. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért ilyen, mert igazából nem szeret. Nem szerelmes. Megszokás vagy.


Én ugyanígy voltam annó az 5 éves kapcsolatomnál. Mikor vele voltam, nem akartam vele lenni. Mikor szakítottunk, akkor halálomon voltam. És ment ez a kör.


Ez nem szerelem/szeretet. Megszokás.

Az ilyet hagyni kell, nekem 9 hónap egyedüllét után elmúlt :)


23N

2018. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!