Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az én párjaimat csábítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az én párjaimat csábítja el állandóan?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki rá megy a barátaimra. Legutóbb 4 éve ment rá a barátomra akkor szakitottam a barátommal és vele is majd vele tekintve azt mondta a pasim nyomult egy idő után jóba lettünk.Múlt héten haza érkezésem után arra lettem figyelmes hogy a párom kimosta a ruháit pedig életében nem mosott még mióta velem van.Tegnap takarítottam készülve az ünnepekre mikor meg találtam a takarítós szekrény legmélyén egy csomag óvszert.Tudtam hogy baj van tekintve mi közösüléskor nem használunk így mikor haza jött a párom kérdőre vontam majd 1,5 óra kérdezgetés és fenyegetés után hogy nem láthatja a gyerekünket (3 hónapos várandós vagyok) bevallotta hogy a barátnőmmel szexel.Elmondása szerint a barátnőm mászott rá és végül azért szexelnek egy ideje mert mikor éjszakai műszakos voltam átjött hozzánk és mindent megengedett neki amit én nem pl hogy ütlegelje,fojtogasa, segbe.... szóval a párom elmondása szerint csak azért feküdt le vele mert ki használta hogy mindent enged neki.Tegnap elküldtem nagyon meleg éghajlatra a barátnőmet és a páromtól is kértem hogy menjen el egy kicsit hogy át tudjam gondolni ezt az egészet. Mi a véleményetek?
2018. márc. 30. 09:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos ez a legalja, amit csinált. Férfiként mondom.
2018. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
9%

1. Ez k..a gàz,baràt,haver nõje nàlam pl tabu.


2. De ez a te hibàd is,hiszen ha jól lakok otthon nem megyek el a szomszédba repetàért.

Lehetnél szexuàlisabb sõt sokkal.

2018. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

# 2


Téged hány barátnőd rakott meg eddig felcsatolható pénisszel?

2018. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
13%
Na ezert nem tartok baratnoket...miert engeded be a masik not az eletedbe?!
2018. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Nekem mindenki halott, aki barmilyen modon atver vagy hazudik (neked is ezt javaslom a baratnoddel kapcsolatban is). Most is igy lenne. Szules utan egy bizonyos idovel meg kezdodhet egy megallapitott latogatas. A spermadonor meg igy szabadidejeben nyugodtan turkalhat barmilyen kr-va valagaban meg verheti oket. Remeljuk, 10 ev mulva is ugy latja majd hogy megerte feladnia a csaladjat az X ribizli vegbele miatt :"D.
2018. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu, miért nem baxod ki és miért más véleményét kéred ki? Nem értem, hogy mit akarnál még ezen ragozni. Prolik vagytok mindhárman.
2018. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%

3-as ez most hogy jött?


Nem erre vàgyok,de nekem minden pàrom bevàllalós volt mert ez is szürõ nàlam.

2018. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Az egyik válaszolónak.Hát ne haragudj hogy nem engedem hogy verjen, pofozzon, fojtogason a számba köpjön majd mikor jól végezte dolgát és elmegyek aktus után fürdeni még le is vizeljen bocs de ez nekem nem normális szex közben és után.És ő mindezt megtette a barátnőmmel mert elmondta mi tetszett neki.Egyébiránt meg nem egy igás ló vagyok hanem ember.
2018. márc. 30. 10:15
 9/23 A kérdező kommentje:
Azért tettem ki a kérdést mert nem tudom mit tegyek itt maradtam babával a szívem alatt. A barátnőm evidens hogy életbe nem akarom látni de nem tudom hogy a barátomnak meg próbáljak egyáltalán esélyt adni vagy kössek rá útilapot teljesen
2018. márc. 30. 10:17
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Elkezdődött a tavaszi szünet, gyúrj rá a nyelvtanra inkább.
2018. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!