Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az én párjaimat csábítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az én párjaimat csábítja el állandóan?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki rá megy a barátaimra. Legutóbb 4 éve ment rá a barátomra akkor szakitottam a barátommal és vele is majd vele tekintve azt mondta a pasim nyomult egy idő után jóba lettünk.Múlt héten haza érkezésem után arra lettem figyelmes hogy a párom kimosta a ruháit pedig életében nem mosott még mióta velem van.Tegnap takarítottam készülve az ünnepekre mikor meg találtam a takarítós szekrény legmélyén egy csomag óvszert.Tudtam hogy baj van tekintve mi közösüléskor nem használunk így mikor haza jött a párom kérdőre vontam majd 1,5 óra kérdezgetés és fenyegetés után hogy nem láthatja a gyerekünket (3 hónapos várandós vagyok) bevallotta hogy a barátnőmmel szexel.Elmondása szerint a barátnőm mászott rá és végül azért szexelnek egy ideje mert mikor éjszakai műszakos voltam átjött hozzánk és mindent megengedett neki amit én nem pl hogy ütlegelje,fojtogasa, segbe.... szóval a párom elmondása szerint csak azért feküdt le vele mert ki használta hogy mindent enged neki.Tegnap elküldtem nagyon meleg éghajlatra a barátnőmet és a páromtól is kértem hogy menjen el egy kicsit hogy át tudjam gondolni ezt az egészet. Mi a véleményetek?
2018. márc. 30. 09:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges bármilyen iskolai szünet. Még csak második napja tart, már unatkozik a sok iskolás.
2018. márc. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Privátba dobd már át a csaj FB-ját, kipróbálnám.


Köszi

2018. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor mar az elso alkalom utan le kellett volna epitened a kedves baratnot is... de te nem... meg azt is tudta hol laktok? Beengedted az eletetekbe azok utan. Ne haragudj de nagyon buta voltal. Dobd ki mindkettot!!
2018. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!