Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas emberként mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas emberként mit csináljak ebben a helyzetben a kolléganőmmel?

Figyelt kérdés
Boldog vagyok a házasságomban, már gyerek is van, ezért nem tudom, mit csináljak. Egyik munkatársnőmmel nagyon egymásra vagyunk kattanva, már pusztán a hangjától is felizgulok. Ha találkozunk, állandóan ott a szikra köztünk a levegőben, mert ő is hasonlóképpen érez irántam, de neki is van egy élettársa. Még semmi nem történt köztünk egyelőre, de ő is azt mondta, hogy nem tudja, meddig fogja még ezt bírni, mert nem tud rám csak simán munkatársként tekinteni. Megőrülök érte szexuálisan, és ő is értem, de egyikünk sem akar véget vetni a kapcsolatának. Van valaki hasonló helyzetben?

2018. márc. 30. 11:42
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem te is tudod hogy le fogsz vele feküdni. Ha már nem olyan a feleségeddel a szex mint kéne miért nem beszéltetek róla?
2018. márc. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
31%
Igen,hasonló helyzetben vagyok valamennyire.
2018. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom téged sem zavarna akkor, ha a feleséged közölné, hogy unalmas vagy az ágyban, keres egy másik pasit, aki kevésbé nyomorék és tesz valamit a kapcsolatukért.
2018. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
91%
Úgy lenne fair, ha nem megcsalnád, hanem megbeszélnéd a feleségeddel. Nyitott kapcsolat, de akkor ő is szexelhet mással, vagy ha ez nem elfogadható valamelyikőtöknek, akkor különválni.
2018. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
90%

Attól, ha megdugod a kolleginát, otthon még nem fog visszajönni a "tűz".Elsősorban a feleségeddel kellene próbálkozni, nem más nőket kefélgetni.Némi önkontroll gyakorlása nem ártana új puncik láttán.

Kérdezd meg az asszonyt, mit szól hozzá, hogy neked ennyire nehéz a kísértésnek ellenállni.

2018. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom eleinte a feleséged iránt is hasonló vágyat, izgalmat éreztél, és észbontónak találtad. Ez csak az újdonság varázsa, hidd el, a kolléganőd is ugyanolyan unalmas lenne pár év múlva, mint most a feleséged számodra.

Azt irod, boldog vagy a házasságodban. Valami mégse stimmel, és irod is, hoyg alábhagyott a tűz, ha a kollegina ilyen hatással van rád.

2 opcio van, az első, hogy engedsz a vágyaknak, szeretőd lesz, hosszútávon tönkreteszed a saját életedet, a feleségedét, a gyerekét, és nem biztos, hogy a végén boldog leszel. Nem értem, mikor felbukkan valaki, miért automatikusan a könnyebb utat kell választani.

A másik opcio, a nehezebb de tisztességesebb út. Az egészet felfogod úgy, hogy a nő felbukkanása és az érzések amit kiváltott, nem más, mint egy nagy felkiáltójel az életedben, hogy hahóóóó, többet kell dolgozni a kapcsolaton. Szóval nem engedsz a csábitásnak, meg a hormonok játékának, és igyekszel otthon rendbehozni a dolgokat. Beszélgetsz a feleségeddel, nyiltan elmondod, hogy fel szeretnéd ébreszteni a tüzet, és ehhez az ő segitségét is kéred, kedves leszel vele, segitesz otthon, hogy utána több időt tölthessetek kettesben, időt szakitasz a romantikára, úgy mint régen, sokat és őszintén beszélgettek.


A kisértés arra van, hogy ellenálljunk. Millió kisértés ér az életben, attól még nem kell beadni a derekunkat. A gluténérzékeny is biztos sokszor úgy megenne egy-egy sütit, ami olyan csábitóan néz rá a cukrászda kirakatában, vagy épp mikor vendégségben van, és körülötte mindenki falatozik a finomabbnál finomabb sütikből, de mind tartalmaz glutént. De attól még nem eszik belőle, mert tudja, hogy az egészsége fontosabb, és nem akar egész nap görcsölni meg durva hasmenést kapni. A cukorbeteget is csábitják a sütik, az exdohányzót a cigi meg a cigis haverok, stb., mégis megállják.

Te is mérlegelj, és dönts, utána pedig tudatosan vidd véghez, amit szeretnél.

2018. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
55%
Úgyis megdugod.
2018. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
92%
Hozd helyre a házasságod. Kerüljetek egymáshoz újra olyan közel, hogy ne legyen hely harmadik félnek. Mikor udvaroltál utoljára a feleségednek? Mikor kacérkodtál vele utoljára?
2018. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
88%
Nem kockàztatnék. Tanulj meg kontrolàlni és ép ésszel gondolkozni. Van egy feleséged, akivel azért jó a szex, csak éppen a kezdő varàzs kialudt. Szerinted ezzel a nővel nem ez lenne? Hàt de. És komolyan kockàztatnàd, hogy eveszítsd azt a nőt, aki szült neked, aki hazavàr? Gondolkozz màr egy kicsit... És a fordított helyzetbe is gondolj bele, illetve abba is, ha kiderül mi lesz. Tuti nem mennék bele. Azt az energiát amit a koleginàra fordítasz, fordítsd a feeségedre. Jobban jàrsz. De ha annyira ostoba vagy, hogy kockàztasd egy ilyen miatt, hogy hétvégi apuka legyél szíved joga eldönteni.
2018. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
8%
Olvasom a válaszokat: "majd itt is kialszik a tűz", úgyis kiderül ha megcsalod"," Tönkreteszed az életedet vele". Hát nem tudom. Én a környezetemben mást tapasztalok -igaz én már középkorú vagyok-. Sok éve tartószeretői kapcsolatok, otthon boldog házasság. Olyat is tudok, hogy vége lett úgy 6 év után, mert megunták. Sose buktak le. Most idősebben már mindkettő elvan a házasságában. Meg amikor a férj mindenben jobb mint feleség (szex, anyagiak megteremtése, nem hízott el, vezet, feleség nem.)Ezek a feleségek akkor sem hagynák el férjüket ha az éppen előttük viháncolna. Szóval nekem kicsit szűk látókörűek ezek a hozzászólások. Ha kihátrálsz a helyzetből mindig bánni fogod. Engedj az érzéseidnek aztán majd az élet eldönti hogyan tovább.
2018. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!