Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas emberként mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas emberként mit csináljak ebben a helyzetben a kolléganőmmel?

Figyelt kérdés
Boldog vagyok a házasságomban, már gyerek is van, ezért nem tudom, mit csináljak. Egyik munkatársnőmmel nagyon egymásra vagyunk kattanva, már pusztán a hangjától is felizgulok. Ha találkozunk, állandóan ott a szikra köztünk a levegőben, mert ő is hasonlóképpen érez irántam, de neki is van egy élettársa. Még semmi nem történt köztünk egyelőre, de ő is azt mondta, hogy nem tudja, meddig fogja még ezt bírni, mert nem tud rám csak simán munkatársként tekinteni. Megőrülök érte szexuálisan, és ő is értem, de egyikünk sem akar véget vetni a kapcsolatának. Van valaki hasonló helyzetben?

2018. márc. 30. 11:42
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
83%

Számomra hihetetlen hogy az emberek ennyire képtelenek önuralmat gyakorolni...

csak szimpla szexuális vágy, na és? hogy oda ne rohanjak..

2018. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
92%

De ha kiderül, akkor minden borul. És ha a férfi nem egy utolsó, becstelen hazug féreg, akkor nehezen hazudik, meglátszik rajta, nem elég alapos és lebukik. Nem értem, miért kell becstelenségre biztatni a másikat. Én a helyedben ezeket tenném:

1. dolgoznék a házasságomon. vagy:

2. elválnék.

De soha, soha nem csalnék!

2018. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
61%
Maximálisan átérzem a helyzetem. Én is lassan 5 éve vagyok együtt a barátnőmmel, és lassan lakótársi szinten élünk együtt, szeretem, mint ember, de inkább olyan, mintha a lányom lenne. Én tartom el, én támogatom lelkileg, és mutatok neki utat. A munkahelyemen van egy kolléganőm, akivel viszont elkeztünk egyre közelebb kerülni egymáshoz, rengeteget gondolok rá a civil életemben is, szeretem vele tölteni az időt, nőként nézek rá, és férfinek érzem magam, ha a közelemben van. Én még nem léptem vele túl azt a határt, ami után nincs visszaút, próbálom megmenteni a jelenlegi kapcsolatom, de rohadtul nehéz. Már másik munkahelyet is elkezdtem keresni, h minél kevesebb időt töltsünk együtt a kolléganőmmel.
2018. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Részben én is átérzem miről beszélsz. Karnyújtásnyira van az tőled akihez mérhetetlenül vonzódsz, viszont be kell húznod a kéziféket mert óriási következménye lesz annak ha összejöttök...Itt, ebben a jelenlegi helyzetedben sztem nincs jó vagy rossz választás,csak kevésbé rossz.

Én független vagyok de így is sz-r érzés tud lenni egy olyan személlyel egy légtérben dolgozni akit ha meglátsz a szíved majd kiugrik és nem azért mert ő a főnök :D

2018. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
76%
Válts munkahelyet, és mások lehetséges megdugása helyett inkább foglalkozz a feleségeddel.
2018. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
14%
Még az jutott eszembe,hogy egy ilyen viszony,pozitív hatással van a munkámra is.Amúgy is utálom ezt a munkát,de mivel tudom hogy ott van ő,sokkal jobban érzem magam,ha egymásra nézünk izzik a levegő,nem beszélve a titkos csókokról,miegyebekről,gyorsabban telik az idő is,és nem érzem annyira monotonnak az egészet.Vágj bele,egy életed van,senki sem fog szentté avatni téged életed végén mert soha nem csaltad meg a feleségedet.
2018. ápr. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
50%
nekem volt (van) ilyen. nem tudtam, hogy a másik félnek kapcsolata van, flörtöltünk hónapok óta, ő kezdte. nekem is van kapcsolatom, de nem az igazi bizonyos okok miatt, így én ebből nem csináltam volna ügyet, léptem volna. Viszont kiderült, hogy a másik félnek nem csak kapcsolata, de gyereke van. Itt megálltam én, ennyi és ne tovább. Mert én azt mondom, ilyen erős vonzalomért érdemes tenni, lépni. De családokat már nem teszünk tönkre.
2018. ápr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
0%
Nyilvan sokan nem erthetik ezt pontosan inkabb csak egy bizonyos ferfi kőr...nem feltetlenul mondanam ezt deviancianak lehet csak ilyen szuloi mintat lattak maguk elott vagy lehet szimplan jobb keppubbek mint atlag ergo tobb a kisertes...tobb ilyen peldat latok ..boldog hazasssag..gyerek otthon ferj mindent megad csaladnak egyebkent meg neha felrejar. Sztem arra kell figyelni hogy ha jol erzed magad mostani bnoddel es megcsalnad semmit se vegyen eszre..es ne vigyel erzelmeket bele masik novel...azzal csak tornaztok...jobb ez mint a vàllás ...tudom h ezert kapok hideget meleget de rengeteg elvalt kapcsolatot latok ahogy hogyha emberek szerintem neha egyszer ketdzer eltek volna ilyen alkalmakkal nem mentek volna szet...aki szereti az asszoonyt igazi tarsa van nem akarja elhagyni de olyan van hogy szex mar nem az igazi...ha 100x atbeszeled vele akkor se lesz igazi...de ettol meg imadod illetot es nem ugy mint anyukad vagy mint lanyod hanem mint tarsad...de egyebkent meg frusztralta valhatsz ha nem leped meg ezt es kesobb az sokkal jobban visszaut. Talan pont ez miatt fogod megutalni a parod...ha viszont megteszed szeribtem tok felszabaduktan es boldogan megy haza ha ezt magadba el tudod rendezni...es lehet soha tobbet nem akarod megcsalni sot nagxon boldog leszel hogy van o neked a parod...
2018. ápr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Szerintetek a csók megbocsátható? Vagy ugyanolyan megcsalás, mint a szex?
2018. ápr. 2. 20:56
 30/43 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem gondolj bele abba hogy a feleséged lenne ekkora dilemmába ő akarna egy másik faszival lefeküdni az neked milyen érzés lenne???
2018. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!