Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas emberként mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas emberként mit csináljak ebben a helyzetben a kolléganőmmel?

Figyelt kérdés
Boldog vagyok a házasságomban, már gyerek is van, ezért nem tudom, mit csináljak. Egyik munkatársnőmmel nagyon egymásra vagyunk kattanva, már pusztán a hangjától is felizgulok. Ha találkozunk, állandóan ott a szikra köztünk a levegőben, mert ő is hasonlóképpen érez irántam, de neki is van egy élettársa. Még semmi nem történt köztünk egyelőre, de ő is azt mondta, hogy nem tudja, meddig fogja még ezt bírni, mert nem tud rám csak simán munkatársként tekinteni. Megőrülök érte szexuálisan, és ő is értem, de egyikünk sem akar véget vetni a kapcsolatának. Van valaki hasonló helyzetben?

2018. márc. 30. 11:42
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
73%
szerintem a csók is megcsalás.
2018. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanez. Én is, ő is komoly, hosszútávú kapcsolatban voltunk, de egymásra kattantunk. Végül nem történt semmi, én a páromat választottam, és nem csak ezért, de fel is mondtam. Azóta a szakítás szélére kerültünk a párommal, mert végig tudta ezt, és bár már hónapok óta vége, valami megtört benne és nem tudja feldolgozni. Szokták mondani, hogy túl őszinte vagyok. Közben a munkatársamat is a párja dobta ki, más indokkal, nem miattam, aztán próbálkozott másokkal, de nem lett belőle rendes kapcsolat.

Ha csak a végkimenetelt nézzük, megkérdőjelezhető, hogy volt-e értelme, de legalább tudok még tükörbe nézni. Mondjuk ezek kapcsolatok voltak, a te helyzeted más, mivel házasság és gyerek van.

2018. ápr. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
27%

Nem félsz, hogy elveszíted a kisgyermeked? Elég lesz neked csak hétvégente látni őt? És neki elég lesz?

Én ettől félnék rettentően.

Nem ítélkezem, mert nekem is van valaki, akiért biztos, hogy elhagynám a férjem, ha nem lenne gyerekünk. De hogy őszinte legyek, hónapok óta gyanítom, hogy a férjemnek is van valaki, mégse akartam eddig válni, mert a gyerekem imádja az apját és ez kölcsönös. Most se azért ábrándoztam el a válásról, mert attól tartok, hogy megcsal, hanem mert én lettem szerelmes. Kislányom nagyon vágyik testvérre. Egyik reggel el is magyarázta, hogy majd én elmegyek szülni, amikor kiveszik a kisbabát a hasamból, és addig apa itthon lesz vele. (Honnan szed ilyeneket?) - Nekem nem lesz kisbabám már, kicsim. Apa nem akar több gyereket. - Majd megbeszéljük-biztatott. - Nem csillagom, apa már nem szeret engem...és...én se őt...-erre sírva fakadt. -Amikor hercegnő voltál, akkor szeretett? - kérdezte az esküvői képünkre emlékezve, amit pár hónapja kidobtam a francba a falról. - Nem tudom, talán...-Akkor engem se szeret?-sírta. - Dehogynem, csillagom, Te vagy a mindenünk. Apának is, anyának is.

Ha a házasságom boldog lenne, nem kockáztatnám a gyerekemet semmiképp.

Mivel a férjem nem szeret, nem tudom, érdemes-e hűségesnek maradnom. Igazából eddig nem is gondolkoztam ilyesmin, nagyjából hányingerem volt a szexnek még a gondolatától is. Most meg ez a férfi, és nem kapok levegőt a közelében. Na mindegy.Ez nem ugyanaz, mint a férfiaknál, akik egyszerre több nőre gerjednek.


Egyébként több ismerősnél alakult úgy, hogy másba lettek szerelmesek, de a gyerekek miatt nem váltak el. Tulajdonképpen megcsalták a házastársukat. Aztán valamikor a gyerekek 18 éves kora körül nem bírták tovább és elváltak. Gyerekfejjel ezen hánynom kellett, de most hogy benne vagyok, azt látom, hogy ezek az emberek végtelenül szerették a gyerekeiket. Pedig egy gyerek 18-20 éves kora körül a legsebezhetőbb. Néha arra gondolok, talán jobb, ha ég egész kicsi korában elválnak a szülők. De ha mindkét szülő imádja és nem csak hétvégén szeretné látni?

2018. ápr. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
85%

hú utolsó, én ilyet nem mondtam volna a gyerekemnek, hogy apa nem szereti már anyát. ha úgyis vele maradsz, akkor miért kellett ilyet mondani a gyereknek, ez túl nagy teher. ha mégis elváltok, elmondtad volna akkor, de akkor sem így.

amúgy a többivel egyetértek, és meg is értelek.

azt kivéve, hogy a gyerek 18-20 évesen a legérzékenyebb. egyáltalán nem. annyi idősen még örültem is volna, ha a szüleim válnak, ahelyett a pokol helyett, ami volt/van.

2018. ápr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
45%

Mi egy éve vagyunk ilyen "kapcsolatban" a kollégával.Mind a ketten hazassagban elunk,gyerekek itt is,ott is.

Nem kell ahhoz rossz lenni valaminek otthon,hogy egy masik ember kozelsege szinte szikrazzon.Ha nem tudatosan keresel a parod mellett valakit,nem tudatosan alazod meg őt azzal,hogy mas kell neked,akkor kb te is "aldozat vagy"A korulmenyek aldozata!Van egy pasi,es van egy nő,akik jol erzik maguk egymas tarsasagaban.Akik kozott izzik a levego ha csak egymasra neznek.Mi mindeketten ezt erezzuk,de mintha az a bizonyos magnes ami húz hozzá,megfordul,es maris nem engedi,hogy azt az egy lepest ami még koztunk van,megtegyuk!Es kovezzetek meg,de en szeretnem!Johettek azzal a dumaval,hogy asd el magad,hogy akkor valljatok el,hohy mit szolnal ha veled is ezt tennek..nem erdekel.Miatta szeretek bemenni dolgozni,miatta varom a hetfőt,miatta nem szeretem a azabadsagokat!Nem hanyagolom el a csaladomat emiatt,nem szeretem kevesbe a ferjem!Es nem szakitanam el őt sem az övétől.Egyszerűen vannak erzesek,amiket nem tudsz,vagy nem akarsz iranyitani..es butasag mas emberek velemenyet kerni.Ők azt az adott szituaciot nem ertik,nem erzik.Amig nem eltem at,en sem ertettem ez hogy lehet??!Mit nem tudnak ezen iranyitani.Mikor epp benne vahy monden mas.Es minden tortenet vege is!

2018. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
58%

Én attól f*snék, hogy terhes lesz. Vagy, nem száll majd le rólam és megzsarol. Vagy a pasija is benne van a dologban, aztán együtt zsarolnak meg. Ááá, nekem fontos a nyugalom, a szex hol ér ennyit?


Egy csomó nőm lehetett volna már a feleségem mellett, de a fentiek miatt nem léptem félre. Nőben bízni ebben a témában? SOHA!

2018. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Majd írj azért, hogy mire jutottál.
2018. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
juj 50%-os, nálam ugyanez.
2018. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
47%
34-es igazad van. Ahogy kimondtam és elsírta magát, már tudtam, hogy nem kellett volna. Ráadásul épp az Egyszerűbb gyermekkor c. könyvet olvasgatva pont arról olvastam utána, hogy a gyerekek gyermekkorát meg kell őriznünk minél tovább eltitkolva ezeket a nehéz súlyokat előlük, egész addig, amíg meg nem érnek rá. Sajnos egy kicsit a barátnőmnek használtam a kislányom, pedig ezerszer megfogadtam, hogy nem teszem, mert anyám csinálta mindig ezt velem. Nagyon megbántam, hogy ezt mondtam neki:(
2018. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
34-es: nagyon sok fiatal a 20-as évei környékén lesz öngyilkos. Mivel nekem az öcsém 20 évesen ölte meg magát, és nem vagyok benne biztos, hogy így ért volna véget az élete, ha lett volna legalább egy olyan lelkileg felnőtt szülője, akihez fordulhat a bajban, ezért én azt gondolom, mindennél fontosabb ebben a kritikus életkorban a stabil család. Ekkor lökődnek ki a felnőttkorba, ekkor élik át a nagy szerelmi csalódásokat. Ilyenkor minden olyan végzetszerű, örökké végetér a gyerekkor és a felnőtt lét nem sok jót ígér annak, aki mondjuk épp akkor vesztette el élete szerelmét és azt hiszi, ez már örökké így marad. Szerintem nincs ennél sebezhetőbb kor. Később megtanuljuk, hogy nincs olyan, hogy életem szerelme, még később gyerekeink lesznek, akikért úgyis mindent túlélünk, előtte meg még gyerekek vagyunk, tizenévesen is, akiknek még minden lehetséges. Szóval továbbra is tartom: a 20 év kor körüli korszak életveszélyes, akkor van a legnagyobb szükség a stabil családra és stabil szülőkre!
2018. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!