Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki képes volt elhagyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki képes volt elhagyni a párját a szeretőjéért pár hónapos csecsemővel, akkor az új párját is el fogja hagyni, ha jobbat talál?

Figyelt kérdés

2018. márc. 30. 12:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt lehetetlen megmondani, mivel nem látjuk a jövőt.Mondjuk inkább úgy, hogy hajlamosabb a megcsalásra az ilyen ember.Szóval benne van a pakliban, hogy nem változik...
2018. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a szerető, de állítólag vissza akart menni az anyukához fél év után, de ő elhajtotta, pedig nincs senkije azóta sem. Így a szeretővel maradt. Őt akkor másért elhagyná?
2018. márc. 30. 13:34
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, aki egy pár hós csecsemőt és a feleségét ilyen könnyedén elhagyja, annak nagyon nincs lelkiismerete, szóval esélyes, igen, hogy az első kínálkozó lehetőségnél lelép. Gyereket tuti nem érdemes vállalni egy ilyen emberrel.
2018. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Igy már más a helyzet.Ebben az esetben igen elhagyná ha jönne egy jobb party.
2018. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyszerű a képlet nem, kérdező?Jelenleg beéri a szeretővel a pasi, aztán majd lelép egy újjal, ha ráakad.
2018. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Akkor az egykori szeretőnek, ha ezt tudja, mert a barátai igyekeznek felnyitni a szemét, miért nem esik le? Miért az anyukára féltékeny, akiről tudja, hogy elhajtotta a párját, mert nem képes megbocsátani a megcsalást? Mivel lehetne felnyitni a szemét? Vagy nem érdemes beleavatkozni? De akkor jobban fog fájni neki, ha véget ér.
2018. márc. 30. 14:19
 17/22 anonim ***** válasza:
57%

Kerdez. Irto ostoba vagy.

Teged is ott hagy, minek neked ilyen pasi?

Nekem akkor se kene, ha fizetnenek erte.

2018. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem törvényszerű,hogy az új párját is elhagyja. Én sok párt ismerek akik másodikok egymásnak. Hogy egyet említsek -igaz itt nőről van szó- két pici gyerek mellett ment félre. Megvolt a lebukás,balhé. Összejött a szeretőjével akinek szintén volt gyereke aki velük maradt. Ennek most már 12 éve. Mindketten azt mondták, az első házasságuk tévedés volt.
2018. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
17-es, ebben a kapcsolatban én senki sem vagyok, csak a közvetlen környezetemben van ez a helyzet. De lehet, hogy mint kívülálló, nem mindent "látok" át.
2018. márc. 30. 14:35
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem esik le neki, mert az érzelmei még mindig elvakítják.Akkor jön rá a valódi helyzetre, ha a pasi rátalál másra és lelép.Ezzel nem tudsz mit kezdeni sem te, sem más.Vannak, akik csak a saját kárukon tudnak tanulni, vagy éppen azon sem.Én össze se jöttem volna egy ilyen féreggel, de ha már voltam ilyen hülye, akkor ba..sznám ki a francba.Főleg azután, hogy visszaakart menni a gyereke anyjához.Biztos, hogy nem adnék neki otthont, meg meleg puncit, szerelem ide vagy oda.A szeretőnek is gondolkozni kéne, nemcsak érzelmeket táplálni egy fa..sz felé.

Azzal tényleg nem lehet mit kezdeni, ha valaki eltűri a saját kihasználását, amíg nincs jobb.Egy igazi mazochista a nő.

2018. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!