Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valakiben ekkorát lehet csalódni?

Figyelt kérdés

Párommal mikor megismerkedtünk, elmondta, hogy többször csalódott már és számára a legfontosabb egy kapcsolatban az őszinteség. Rengeteget szoktunk beszélgetni, ő is tudja, hogy én már három óriási csalódáson vagyok túl. A páromat imádják az emberek, mindenki korrektnek, egyenesnek (sőt, néha bántóan őszintének) tartja. Teljesen bevont az életébe, ha valamire kíváncsi voltam és kérdeztem valamit, mindig elmondta őszintén, sőt legtöbbször ő kezdeményezi a nagy beszélgetéseket és kéri, hogy bármi bajom van, mondjam el és beszéljük át, ne maradjanak bennem kérdések. Most mégis azt érzem, hogy valami nem kerek. Túl sok furcsa dolog van az utóbbi hetekben, amiből az jön le, hogy van valakije vagy ha nincs is, rengeteget beszélgetnek. Az üzeneteket nem látom, de feltűnt, hogy amikor együtt vagyunk, akkor is nézegeti a telefonját és ha ír, elfordítja a telefont. Nem sűrűn, de naponta legalább kétszer. Plusz észrevettem azt is, hogy amikor elmegyünk valahova nyilvános helyre, azt mondja, hogy elmegy wc-re, de ahogy bemegy a mellékhelyiségbe, azonnal elérhető messengeren. Lehet, hogy ez mindig is így volt, nem tudom, én csak akkor fedeztem ezt fel, mikor elkezdett furcsán viselkedni és jött egy megérzés, hogy ránézzek a profiljára. Ha ketten vagyunk, ugyanúgy viselkedik, mint eddig, leszámítva, hogy a szexuális étvágya kissé alább hagyott. Ha külön vagyunk, sokkal kevesebbet kommunikálunk, mint pár héttel ezelőttig.

Fogalmam sincs, mit tegyek. Még mindig nehezen bírnám róla elképzelni, hogy megteszi velem. Azt is tudom, ha erre rákérdeznék, akkor kibukna, mert szerinte bizalmatlan vagyok vele az előző kapcsolataim miatt. (Pedig szerintem ő sokkal bizalmatlanabb, előfordult még a kapcsolatunk elején, hogy idegen profilról tesztelgetett, hogy hűséges vagyok-e és hajlandó vagyok-e más férfiakkal ismerkedni.)



2018. márc. 30. 17:11
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
91%

Válaszom a kérdésedre: létezik, igen.


Nos, én azért rákérdeznék, mondja a szemembe, ha meri.

2018. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Huh. Sajnos igen, létezhet, ha valaki nagyon megfogta. De még ne vegyél semmit készpénznek, mert lehet, hogy kicsit rémeket látsz. A messengerét máshogy is nézd meg, mert lehet, hogy amúgy is elérhető ő, nem csak a wc-n. Erre még ne alapozz. De sajnos, amit írsz, nagyon gyanús, és igen, létezhet.:-(((


Most nem tudok javaslaotot hogy hogy dertíthetnéd ki..

2018. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Az ember többnyire abban csalódik a leghatalmasabbat, akitől a legkevésbé várná. Ha sokat nyelsz, sokat bocsátasz meg neki, azt fogja gondolni, hogy bármit megtehed veled, bármit megengedhet magának, bárhogy beszélhet veled, és meg is fogja tenni.
2018. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Minden létezik. Azért, mert őszintének tűnik, meg hangoztatja valaki magáról, nem az. Az ilyenben lehet a legnagyobbat, mert az ilyenek a sunyi r*hadékok.
2018. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz és rengeteg kérdés merül fel bennem, hiszen olyan dolgokba is beavatott a családjával kapcsolatban, amit más nőknek sosem mondott el. Ezt az édesanyjától tudom. Sőt, őket be sem mutatta az édesanyjának. Még múlt héten is arról beszélt, hogy közös gyermeket szeretne, tervezgetjük a közös életet, millió dologból látszik, hogy szeret, olyan dolgokat megtesz értem, amiket az exeim nem tettek ... Istenem, bár ne lenne alapja a félelmemnek :(
2018. márc. 30. 17:20
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Csalodtam en mar nagyobbat is ennel...
2018. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
figyi, nem lehet, hogy valami üzleti dolgot chatel, nem nővel?
2018. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2018. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

velem ezt megtette valaki, aki amúgy mindig játszotta a nagy erkölcsöset, ők a leggyanúsabbak egyébként.



merjél gyanakodni, és vizsgáld felül ezt a morális képet, amit ő magáról kialakított.


nem szép dolog, amit most írok, de cél szentesíti az eszközt.

ha alszik, vagy zuhanyozik, nézz bele a telójába.

inkább ez legyen, minthogy hónapokon át átverjen és megcsaljon.


úgyis ezen fogsz kattogni, ezért jobb, ha van valami bizonyíték a kezedbe.


akik meg azt mondják, nem illik nyomozni, nem tudják, milyen szar ilyen helyzetben lenni.


nyomozz, csak ügyesen.

2018. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Soha, senki telefonjába nem néztem bele, annyira szarul érezném magam tőle! Meg aztán ... ujjlenyomattal van védve, ha akarnék sem látnék semmit.
2018. márc. 30. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!