Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek velem van a baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem van a baj, hogy ezek után a saját boldogságomat előrébb helyezem, mint a barátnőmét?

Figyelt kérdés
Először is bevezetném annyival a történetet, hogy kb 2 éve voltunk együtt amikor elkezdtem dolgozni, nem szakmán belül, nem 200e nettóért, de én örültem neki mert viszonylag a vizsgák után hamar találtam ezt a helyet. Nem volt egy álom munkahely ezért amíg ott voltam folyamatosan kerestem másik állást szakmán belül,vagy esetleg jobb pénzért mást. Amikor kb 4 hónapja voltam ott, akkor a barátnőm elkezdett vádolni azzal, hogy én csak a nők miatt mentem oda és 100% hogy nem azért mert onnan hivtak először hogy már kezdhetnék is. Tudta nagyon jól a 2 év alatt, hogy nekem a minimális elismerés is sokat számít, ezalatt azt értem ha valaki annyit mondott hogy ügyes vagyok már én voltam a legboldogabb ember. Ezen a munkahelyen is lényegében annyi volt az elismerés, hogy hónap végén jött a fizetés (az esetleges plussz pénzzel) , de ugyanúgy egy másik helyen is ez lett volna az örömöm. Aztán eljöttem erről a helyről csak azért mert a barátnőm ezt akarta... Innentől kezdve sok mindenről lemondtam miatta mert neki nem tetszett valami. Az utóbbi pár hónapban viszont elegem lett és elkezdtem megint a saját boldogságomon dolgozni, hogy érezhessem érek valamit még . Letettem a jogsit minden lelki és anyagi támogatás nélkül, neki ez sem tetszett mert szerinte csak öngyilkos akarok lenni, hogy vezetek. 2 munkahelyen dolgozok, hogy ne otthon üljek( szintén a pénz tesz "boldoggá"és jelenti nekem az elismerést). Elkezdtem edzeni először otthon, de már konditerembe járok, hogy elégedettebb legyek magammal (ez sem tetszik neki mert szerinte, csak mutogatom magam). Összességében csak annyi a kérdésem, hogy én lennék a szemét hogy vágyom a boldogságra és az elismerésre? Nem arra vágyok, hogy egy lány/nő elismerjen és az nekem hú de jó, ugyanannyit jelent ez nekem mint ha egy férfi mondaná (nem vonzodom a férfiakhoz). Amióta magammal foglalkozok elsősorban, vagy a jövőmön gondolkozom, boldogabb vagyok egyedül, de a párkapcsolatban nem. Én fogom fel rosszul az élet dolgait ,vagy ideje lenne elgondolkodnom a szakitáson?
2018. márc. 31. 12:46
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Már az első alkalommal ideje lett volna a sarkadra állni.
2018. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami átjött nekem az az hogy mindenben csak a rosszat látja. Korlátoz Téged sok dologban, nem támogat sehogyan. Ez hosszú távon szerintem nagyon nem jó dolog. Vagy üljetek le megbeszélni, hátha változtat a hozzáállásán. Vagy pedig komolyan gondolkodj el azon, hogy egy ilyen nővel szeretnéd-e leélni az életedet. Mi értelme az egésznek, ha nem vagy boldog? Mert szerintem semmi.. Gondold át számodra mi lenne a legjobb, hogy mit szeretnél, hogy milyen jövőt képzelsz el magadnak és milyen személy mellett.
2018. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom... Van jogsid és öngyilkos akarsz lenni. Eszébe sem jut, hogy ez ma már kb alap és hú de jó lesz pàr év múlva ha a gyereket A-ból B-be el tudjàtok vinni kényelmesen. Nem értem az ilyen nőket. Ő nem fejlődik semmilyen téren? Megakadt és pont? Adtál neki okot, hogy ilyen szinten ne bízzon benned? Ha nem én elgondolkoznék a szakítàson...
2018. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben és én tovább léptem. Azóta minden negatív embert kizártam az életemből, azokat akik csak visszahúztak és mindenben csak a negatívat látták.

Sokkal boldogabb lettem, jobban teljesítettem minden téren és egyre több sikert értem el, közelebb kerültem a céljaimhoz.

Ugyan ezt tudom javasolni neked is.

2018. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod fel rosszul. A saját boldogságodért. csak te vagy a felelős. Kicsit későn, de ráébredtél, h ideje szakítanod egy elnyomó (feltehetőleg nárcisztikus) személyiségű lánnyal.
2018. márc. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Így utólag belegondolva kicsit úgy jöhet le a dolog, hogy csak nyugtatni akarom magam a válaszokkal hogy én "tökéletes" vagyok, de nem ez a célom, csak más, külsős véleménye is érdekel. #3: Nem adtam rá okot, hogy ne bízzon bennem, de neki már annyi is 'megcsalás' ha valakivel szóba álltam (legyen ez munkaügyi dolog vagy akár az hogy valaki az utcán leszolit hogy merre van ez meg az...)
2018. márc. 31. 13:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még ezzel a lánnyal? Nemhogy építene téged, de a létező összes ponton megpróbál téged rombolni.
2018. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig neked a Párod elismerésére lenne szükséged, és egy olyan lányra, aki tényleg szeret... :/
2018. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megcserélnénk a nemeket, már mindenki ugrott volna hogy ez egy bántalmazó kapcsolat előszobája, vagy akár már beljebb is mentél az előszobából. Ez fordítva is így van, mindenért lehúz, féltékenykedik és korlátoz, nem engedi hogy megvalósítsd a céljaidat. Érzelmileg bántalmaz. Hagyd ott amíg nem tesz teljesen tönkre, keress egy jó munkát, vezess, kondizz, törődj magaddal.
2018. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!