Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom most hogy tovább?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom most hogy tovább?!

Figyelt kérdés
A barátommal 1 hete járok és az elején minden jó volt. De az elöző 2 napban szorongás, és "félelem" jött rá amikor rá gondolok. A szülei lehet hogy elválnak és így is nagyon szomorú, és ha még szakitok is vele nagyon ki lesz, de nem tudom hogy mit csináljak. Vagyis egyre többet gondolok ara hogy könnyebb lenne ha szakitanák vele, mert megkönyebülnék, de nagyon sajnálom. Mit tegyek?
2010. jún. 11. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem jobb ha szakítasz vele,attól még barátok maradhattok,és úgyis tudsz neki segíteni,és lehet idővel újra együtt lesztek:)
2010. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha egy hét után szakítani akarsz akkor meg minek jöttél össze vele?! /=

Ez lehet amolyan kapcsolatbeli "hullámvölgy".

Azért is jöhet rá szorongás, mert a szüleinek is megromlott a kapcsolata és lehet, hogy fél, hogy ez is így végződik.

De ettől függetlenül, most szüksége van egy olyan emberre mint te, mert te lehetsz neki egy biztos támasz. Ilyenkor jobb ha nem szakítasz vele. Ez a szorongás idővel elmúlik :)

2010. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de én szorongok, ha rá gondolok...(bocsi de elírtam)
2010. jún. 11. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Oké értem. :) Ha te szorongsz ez jelentheti azt, hogy nem fog működni ez a kapcsolat és, hogy nem Ő a te embered :/

Minden esetre azért még a szakítással várj egy picit, mert nem tudni, hogy ezek a szorongások meddig lesznek :)

Na meg az, hogy próbáld meg az ő szemszögéből nézni a dolgot. Ha válnának a szüleid.. nem nagyon esne jól az, hogyha még a barátod is szakítana veled..

2010. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tartós tejet együtt már ne vegyetek...
2010. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire az elején (1 hét után) sem az igazi, akkor szerintem nincs értelme folytatni. Sajnálatból, szánalomból pedig senkivel ne maradj együtt. Az senkinek sem jó...

20L

2010. jún. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!