Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van bármi közöm ahoz hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi közöm ahoz hogy a barátnőm milyen képeket tesz ki az instájára?

Figyelt kérdés

Engem már rég letiltott az instagramjáról de pár haverom követi. Ők szokták mutatni hogy pucsítós, csöcskidobós, meg egyéb szexi combfixes képeket tesz fel. Több mint 300 ember követi, annak a 90%-a pasi.

Van jogom bele szólni szerintetek ebbe? Vagy ez is olyan dolog mint az hogy nem szólunk bele ki,mikor,kivel, mit csinál a facebookon? Engem kicsit zavar, de nemtudom van e bármi jogom bele szólni.

4éve vagyunk együtt. 24F 23N



2018. ápr. 1. 10:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Nincsen jogod, ha nem tetszik, nem kell vele egyutt lenni.
2018. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória. Nem hiszem el, h facebookon és instán problémázik vki 14 év fölött...
2018. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
23 évesen vér ciki instázni már.
2018. ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

Nincs jogod beleszólni. De véleményt el lehet mondani, és szakítani is, ha nem tetszik a barátnőd mentalitása.


Véleményem szerint egy ostoba liba lehet, de neked egészségedre.

2018. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

Az instagrammot több millió ember használja már. Rengeteg fiatal "gyerek" és felnőtt is. Széles a paletta. Ez egy olyan közösségi oldal ami direkt arra lett kitalálva,hogy megoszd másokkal kicsit az életedet,rakj fel képeket videókat. Abszólut-e nem ciki és nem gáz! Pontosabban ma már minden ciki és gáz, de ezt hagyjuk!


Szerintem semmi jogod nincs beleszólni abba,hogy milyen képeket és mennyit rak fel magáról. És hányan követik ő hány embert követ és ezek kik.


A féltékenység megmérgezi a kapcsolatotokat. Ha nem tudod elfogadni,hogy ő ilyen akkor szakíts vele és ne keserísd meg az életét...ő sem fogja a tiédet.



L/20

2018. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%

Nincs. Viszont jogod van szakítani. Én csak nevetni tudok ezeken az instagram-ribiken. Mindenki próbálja úgy bemutatni a szaros életét, mintha az baromi jó lenne.

Persze aki pénzt csinál ebből, az az értelmesebbje. A többi szimplán hülye

2018. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%

Ez nagyon jó előszobája a megcsalásnak, de eleve kérdés az, hogy miért van igénye arra, hogy mások csorgassák a nyálukat a képeire? Ráadásul kitiltott téged, tényleg ennyire papucs vagy hogy hagyod magad hagy r.banckodjon

úgy sem látod? Nem jönnék össze alapból ilyen emberrel vagy ha kapcsolatban jönne rá ez a mánia, dobnám is a fenébe az én értékrendembe ez nem fér bele. Nekem az exem csinált ilyet férfi létére mutogatta magát instán, de nem csak izom bika képek hanem olyanok ahol csak a lényeget fedi a takaró és hasonló szép képek. Múlt idő lett ő is, részben emiatt is. Akinek ilyen igénye van, hogy mutogassa magát annak vagy az önbizalma alacsony vagy feltűnési viszketegsége van. Akármelyik is az igazság, gyerek még egy kapcsolathoz.

2018. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem bizonyos szinten van jogod beleszólni, hiszen a barátnőd, és másoknak mutogatja magát. Ez olyan, mintha te vadidegen lányokkal flörtölgetnél, gondolom, ő is szóvá tenné azt, hogy ez őt sérti. Első körben talán ülj le vele beszélgetni, és mondd el neki, hogy ezzel megbánt és megaláz téged, mert másoknak mutogatja magát, mások csorgatják rá a nyálukat, és kapcsolatban ez nem egészen illendő. Ha van egy kis esze, akkor felfogja, hogy mit tesz, ha nincs, akkor tényleg nem marad más hátra, mint a szakítás.
2018. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

Nincs jogod beleszólni, de megmondhatod neki, hogy nem tetszik ez neked.

Mi az hogy letiltott? Ez ok lehet a gyanakvásra, bármikor megcsalhat, ha ilyeneket csinál. Én tuti szakítanék vele, ha nem tudnám megbeszélni ezt vele.

2018. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
Igen is, meg nem is. Mondjuk azt van egy határ, amin túl a dolgok nem tartoznak normális értékrend szerint a nagyvilágra. Ő szerintem a fehérneműs képeivel ezen túlvan.
2018. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!